reklamı kapat

POPÜLER

Swytch
Swytch
Swytch
Swytch
Swytch elektrikli bisiklet kiti
Swytch
Swytch
Swytch

Her bisikleti elektrikliye dönüştüren kit: Swytch [Video]

Piyasada artık birçok elektrikli bisiklet bulunuyor ancak bu modeller oldukça yüksek fiyatlara satılıyor. Indiegogo’da destek aramaya başlayan Swytch elektrikli bisiklet kiti ise bisikletleri elektrikli hale getiriyor olmasıyla dikkat çekiyor.

İngiliz mühendislik ekibi tarafından geliştirilen Swytch, modüler bir yapıya sahip. Elektrikli bisiklet kiti satın alındığı zaman motora sahip ön tekerlek (birçok boyut var), batarya, bağlantı aparatları ve sensörler ile geliyor. İşte bu dört parça ile aklınıza gelebilecek her bisiklet elektrikli hale getirilebiliyor. Sürekli kullanımdan çok yokuş çıkma gibi işlemlerde takviye sağlaması için tasarlanan sistem, bisiklete sadece 3,9 kg ekstra ağırlık getiriyor. Seçilen versiyona bağlı olarak 40 ila 80 km arası menzil sunan ve saatte 32 km hız yapabilen ürün, 3 saat şarj ile tamamen doldurulabiliyor. 250W motoruyla 30nm tork üreten elektrikli bisiklet sistemi, söylendiği kadarıyla dakikalar içerisinde herkes tarafından kurulabiliyor.

Swytch
Swytch elektrikli bisiklet kiti
Swytch
Swytch
Swytch

Swytch ile elektrikli bisiklet keyfi için yeni model almanıza gerek yok

Batarya ünitesi biraz kaba olmasına rağmen genel olarak iyi duran sistem, Indiegogo üzerinde 50 bin dolar toplamayı hedefliyor. Şu an 42 bin doları bulan elektrikli bisiklet kiti, yapılacak en az 299 dolar bağış ile 2018 Nisan ayında elde edilebiliyor. Ürünün çalışma yapısını gösteren video ise aşağıda yer alıyor.

Video