reklamı kapat

POPÜLER

SEAT EXS KickScooter

Türkiye fiyatı açıklanan SEAT elektrikli scooter ve öne çıkan özellikleri

SEAT, SEAT EXS KickScooter olarak adlandırdığı elektrikli scooter modelini Türkiye’de satışa sundu. Pili tam şarj edildiğinde 25 kilometre menzil sunan model 3,5 saatte şarj edilebiliyor. Menzil değerine bakıldığında bu değer günlük bir kullanım için gayet yeterli görünüyor.

Spor, normal ve eko olmak üzere 3 farklı kullanım moduna sahip olan scooter, saatte 25 kilometre hıza ulaşabiliyor. Scooter modelinin Segway tarafından geliştirildiğini de belirtmekte yarar var. Katlanarak elde taşınma imkanı sunan EXS KickScooter’ın ağırlığı ise 12,5 kilogram. Scooter, LED farları sayesinde geceleri daha iyi görüş mesafesi sağlıyor. SEAT EXS KickScooter, elektrikli ve mekanik frenleri sayesinde güvenli bir şekilde durabiliyor. Scooter‘da fren kabloları ve batarya daha fazla koruma sağlanması için direksiyon kolonuna entegre edilmiş durumda. Elektrikli araç, sağlam kauçuk tekerleklere ve konfor sağlayan ön ve arka amortisörlere de sahip. Hız Sabitleme Sistemi ise hızı ayarlamaya imkan tanıyor . LED ekran ise hızı, aküyü, sürüş modunu ve daha fazlasını gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SEAT EXS Kickscooter Türkiye satış fiyatı ne kadar?

iOS veya Android için geliştirilen Ninebot-Segway uygulamasına da destek veren scooter bu sayede kullanıcıların scooter’la ilgili bilgilere ulaşmasına imkan tanıyor. SEAT’ın Türkiye genelindeki tüm yetkili satıcılarında satışa sunulan scooter’ın fiyatı ise 5.500 TL.

İlginizi Çekebilir

Şık elektrikli bisiklet