reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

TREK elektrikli bisiklet

Türkiye’de satılan en pahalı elektrikli bisiklet artık daha da pahalı!

Evet başlıkta da gördüğünüz üzere Türkiye’de satılan en pahalı elektrikli bisiklet artık daha da pahalı. Bu model TREK firmasında.

Advertisement

Elektrikli bisiklet pazarı daha önce de birçok kez söylediğimiz üzere ciddi oranda büyümeye devam ediyor. Artık Türkiye’de de birçok farklı markanın modeli satın alınabiliyor, yeni çıkan modellere de oldukça yüksek talep bulunuyor. Ancak her model ucuza satılmıyor. Bu konuda Türkiye’de özelinde sınırları en çok zorlayan model ise TREK imzalı RAIL modeli oluyor. En son baktığımızda Türkiye fiyatı 47 bin TL olan bisiklet, kur artışı sonrasında tam 50 bin TL‘yi geçmiş durumda. İkinci el bir otomobil kadar pahalı olan bisikletin, yurt dışı fiyatı ise firmaya göre 5.490 euro seviyesinde yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiyatıyla gerçekten nefes kesen bisiklet, direkt olarak arazi kullanıma özel olarak dağ bisikleti formunda hazırlanmış. Önde ve ortada süspansiyon sistemleri olan bisiklet, mor-siyah rengiyle oldukça modern görünüyor ve aşırı üst seviye bir seçenek konumunda yer alıyor. 625W pil paketi üzerine kurulan modelin merkezinde ise 250W gücünde Bosch Performance Line CX elektrik motoru yer alıyor. Bu motorla 25 km/s hıza çıkabilen özel bisiklet, pil değişimine de izin veriyor.

Elektrikli bisiklet modelleri milyar dolarlık bir pazar oluşturmaya başlamış durumda

Hep söylediğimiz gibi bu modeller sayesinde kişiler terlemeden işlerine gidebiliyor, istedikleri zaman spor ya da gezmek amaçlı tura çıkabiliyor ve yokuşlarda konforla yol alabiliyorlar. Elektrikli bisikletler pahalı gelenlerin imdadına ise normal bisikletler için hazırlanan elektrikli dönüşüm kitleri çıkıyor. Bunlar standart bisikletleri kolay şekilde elektrikli hale getirebiliyor. Bu ürünler de mutlaka bir şans verilmesi gerekiyor.

Türkiye’de şu an satılan hemen hemen tüm elektrikli bisikletlere buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

İki kişinin kullanabildiği ilginç elektrikli model