reklamı kapat

POPÜLER

Wing Freedom X elektrikli bisiklet

Şehre özel 96 km menzilli şık elektrikli bisiklet: “Wing Freedom X”

Elektrikli bisiklet pazarının en yeni üyesi Wing Freedom X modeli oldu. Model şık tasarımıyla dikkat çekmeyi başarıyor. İşte bilinmesi gerekenler;

Wing Freedom X elektrikli bisiklet modeli, direkt olarak şehir için kullanımına odaklanıyor. Bünyesinde maalesef bir süspansiyon sistemi olmayan bisiklet, modern bir tasarıma sahip. Gücünü arkada yer alan Bafang imzalı 550W elektrik motorundan alan bisiklet, bununla 32 km/s hıza çıkış yapılmasına aracılık edebiliyor. Model için Wing firması üç farklı pil paketi sunuyor. 317 Wh, 375 Wh ve 504 Wh pil seçenekleri sırasıyla 56 km, 72 km ve 96 km menzil getiriyor. Bakıldığı zaman en düşük pil paketi bile şehir içinde yeterince bir menzil getiriyor. Toplam ağırlığının 17,7 kg olduğu aktarılan Wing Freedom X, yerleşik çamurluklara sahip ve gidona entegre ufak bir ekran taşıyor. Burada menzil, pil seviyesi ve hız hakkında anlık bilgi alınabiliyor. Dış görünüşünden elektrikli olduğu neredeyse anlaşılmayan elektrikli bisiklet, ön ile arkada disk frenler kullanıyor ve hırsızlığa karşı yerleşik bir güvenlik sistemi taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Wing Freedom X elektrikli bisiklet rakiplerinden daha ucuz

Ancak yine de karşımızda 1.248 dolardan başlayan bir bisiklet yer alıyor. Modelin şimdilik sadece yurt dışında satıldığını belirtelim.

İlginizi Çekebilir

Son dönemde bisiklet denildiği zaman akla sadece bu model geliyor