reklamı kapat

POPÜLER

Elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet pazarının güncellenen üyesi: All Terrain R750 [Video]

Elektrikli bisiklet pazarı ciddi şekilde büyümeyi sürdürüyor. Bu sefer karşımıza çıkan M2S Bikes imzalı model ise tamamen yeni değil.

M2S Bikes firması, kısa süre önce dikkat çeken elektrikli bisiklet modeli All Terrain R750‘yi 2020 ibaresiyle güncelledi. Farklı lastik seçenekleri ve boyutlarda hazırlanan model, standart görüntüsüyle çok dikkat çekmiyor. Bu da çoğu kişi için güzel görünüyor. Ön kısmında sürüş konforunu artıran süspansiyon sistemi kullanılan bisiklet, ufak bir aydınlatma altyapısına da sahip. Seçilen lastiğe göre şehir içi ya da arazi için uygun halen gelen model, pil paketini orta kısmında taşıyor ve ön ile arkada Tektro disk frenler kullanıyor. Yerleşik çamurluklarının olması oldukça güzel görünen bisikletin, arkada yük taşıma odaklı bir aparatı da bulunuyor. Bisikletin yenilenmiş versiyonu için 12.8 Ah (615 Wh), 16 Ah (768 Wh) ve 21 Ah (1.000 Wh) olmak üzere üç farklı pil paketi sunuluyor. Bu pil paketleriyle 32 km ile 120 km arasında menzil değeri elde edilebiliyor. 750W gücündeki motoruyla 45 km/s hıza çıkabildiği aktarılan elektrikli bisiklet, teknik anlamda iddialı görünüyor.

Elektrikli bisiklet
Elektrikli bisiklet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

M2S Bikes imzalı All Terrain R750 elektrikli bisiklet gayet güzel görünüyor

Süspansiyon sisteminin ilk sürümden çok daha iyi olduğu aktarılan All Terrain R750, açıklandığı kadarıyla 1.300 dolar başlangıç fiyatına sahip. Kickstarter üzerinden elde edilebilen ürün için 299 dolar depozito verilmesi gerekiyor. En üst seviye fiyatı 1.800 dolar olan elektrikli bisikletin tanıtım videosu ise sayfanın üstünde izleyebilirsiniz.