reklamı kapat

POPÜLER

Vaast Bikes imzalı E/1 elektrikli bisiklet

Özel süspansiyon sistemiyle fark yaratan elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet pazarında dikkat çekmeyi başaran en son modellerden birisi Vaast Bikes imzalı E/1 oldu. Model fark yaratmayı bildi.

Elektrikli bisiklet pazarında günümüz şartlarında fark yaratmak gerçekten zor. Ancak yine de bunu yapabilenler var. Bunlardan birisi olan Vaast Bikes E/1, özellikle süspansiyon sistemiyle öne çıkıyor.

Modelin önünde standart bir süspansiyon sistemi yer alırken, merkezde ise normalde görülmeyen bir süspansiyon bulunuyor. Burada tam olarak Nail’D R3ACT kullanılıyor.

Bu direkt olarak aşağıdaki görselde görebileceğiniz süspansiyon, pedalın olduğu orta kısımda yer alıyor ve gizli olarak görev yapıyor. Esnemeyi tam olarak pedalın olduğu kısımda yapan bisiklet, bu sayede çok konforlu bir seçenek oluyor.

Süspansiyon sistemleriyle her durumda çok stabil olduğu özellikle vurgulanan model, direkt olarak şehir için kullanıma odaklanıyor ve hem önünde hem de arkasında yük taşıyabiliyor.

Yerleşik elektrik motoruyla yasal limitler odağında 25 km/s hıza çıkabilen bisiklet, aktarım konusunda Shimano SLX zincir ya da Gates Carbon kayış ile tercih edilebiliyor.

Schwalbe Super Moto-X tekerlekleri olan, dört pistonlu Shimano M6120 disk frenler üzerine kurulan Vaast Bikes E/1 elektrikli bisiklet, Bosch imzalı PowerTube 500 pil paketiyle kullanıma da bağı olarak 90 km’ye yakın bir menzil getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vaast Bikes imzalı E/1 elektrikli bisiklet hiç ama hiç ucuz değil

Elektrikli bisikletin açıklanan başlangıç fiyatı tam 7.500 dolar seviyesinde yer alıyor. Fiyat en üstte ise 10 bin dolara kadar çıkıyor. Modern tasarımlı bisiklet herkese değil, en iyisini isteyenlere hitap ediyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın