reklamı kapat

POPÜLER

CAKE'den dikkat çeken iki yeni elektrikli motosiklet modeli

CAKE’den dikkat çeken iki yeni elektrikli motosiklet modeli

Elektrikli motosiklet pazarının en farklı isimleri arasında yer alan CAKE, bu sefer genel şehir içi kullanımına özel iki yeni model tanıttı.

Eskisi kadar olmasa da yollarda görmeye devam ettiğimiz “mobilet” modellerin tarzını andıran ancak daha modern bir çizgide olan CAKE imzalı yeni elektrikli motosiklet Makka Flex, yukarıda da dediğimiz gibi direkt olarak şehir için kullanıma odaklanıyor.

3.6 kW elektrik motoruyla 45 km/s gibi birçok kişiye yeterli gelecek bir hıza çıkabilen 60 kg ağırlığındaki Makka Flex, 48V ve 31Ah (1.5 kWh) pil paketiyle kullanıma bağlı olarak maksimum 50 km menzil getiriyor.

Menzili aşırı esnek olmasa da yine şehir içi kullanımı için yeterli duran motosikletin, bir de 25 km/s hız ve 60 km menzil sunan Makka Range versiyonu bulunuyor.

CAKE’in Makka serisi elektrikli motosiklet modelleri görebileceğiniz üzere disk fren, yerleşik aydınlatma, yük taşıma bölümü, konforlu sürüş için geniş sele, süspansiyon sistemi ve bilgi ekranıyla geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CAKE imzalı iki yeni elektrikli motosiklet ses getirmeyi bildi

3.800 doların hemen altında bir fiyatı bulunan motosiklet, özellikle Avrupa pazarında ulaşılabilir bir seçenek olacak. Umuyoruz günün birinden CAKE’in modelleri Türkiye pazarında da resmi olarak satışa sunuluyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın