reklamı kapat

POPÜLER

KYMCO F9 elektrikli motosiklet
KYMCO F9 elektrikli motosiklet

110 km/s hız, 120 km menzile sahip elektrikli motosiklet: KYMCO F9

Elektrikli motosiklet pazarına bir model daha eklendi. KYMCO F9 simli motosiklet modern tasarımı ve özellikleriyle dikkat çekiyor.

Tayvan merkezli olan ve Türkiye’de de bazı modelleri satılan KYMCO imzalı elektrikli motosiklet KYMCO F9, ilk olarak modern tasarımıyla dikkat çekiyor. Şehir içi kullanıma odaklanan ve bir bakımdan yarış motosikleti çizgisi de olan F9, benzerlerinden farklı olarak büyük sayılacak renkli bir ekran taşıyor. Bu ekrandan her türlü konuda bilgi sahibi olunabiliyor. Ana şasesi 107 kg seviyesinde yer alan model, 14 inç boyutunda sarı jantlarıyla öne çıkıyor ve sürpriz olmayacağı üzere disk frenler kullanıyor. 9.4 Kw gücünde elektrik motoru taşıyan KYMCO F9, 30 Nm torka sahip ve aktarıldığı kadarıyla 110 km/s hıza çıkış yapabiliyor. Bünyesinde 17 kg ağırlığında çıkarılmayan formda 3.84 kWh pil paketi yer alan motosiklet, kullanıma da bağlı olarak 120 km seviyesinde menzil getiriyor. Bu menzil şehir için kullanımı için fazlasıyla yeterli görünüyor. KYMCO F9 elektrikli motosiklet modelinin doğru şarj sistemiyle 2 saat içerisinde doldurulabildiği aktarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

KYMCO F9 elektrikli motosiklet ilginç olarak bir vites sistemine sahip

Birçok benzerinden bu konuda ayrılan model, arkasında 2 ileri otomatik vites sistemi barındırıyor. Bu sayede model rakiplerinden çok daha seri şekilde hızlanabiliyor. Firmanın resmi açıklamasına göre motosiklet o’dan 50 km/s hıza 3 saniyede çıkabiliyor. F9 modeli için şimdilik açıklanmış bir fiyat ise maalesef bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da ambulans olarak tasarlanan elektrikli bisiklet