reklamı kapat

POPÜLER

Rolls-Royce Ghost Neon

Rolls-Royce Black Badge ailesine doğadan ilham alınan egzotik renkler

2016 yılından beridir otomobil dünyasında varlığını sürdüren Rolls-Royce Black Badge rozeti, özel renk seçenekleriyle kalıplarını yıkıyor.

Roll-Royce cephesinin ilk kez Cenevre Otomobil Fuarı 2016 kapsamında karşımıza çıkarttığı Black Badge özel serisi, Ghost ve Wraith modellerine uygulanmıştı. Süreç içerisinde Dawn’a da uygulanan bu rozet beraberinde getirdiği karakteristik renk ve tasarımsal detaylarla hafızalarımızdaki yerini koruyor. Kısa süre önce yeni nesil Ghost’un tanıtımıyla gündeme gelen marka, Black Badge rozetini tekrar canlandıracak bir adımla özel bir boya serisi sunuyor. “Neon Nights” olarak isimlendirilen özel boya serisi ilham kaynağını; Avustralya Yeşil Ağaç Kurbağası, Hawaii Ağaç Çiçeği ve egzotik bir kelebek gibi fantastik noktalardan alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rolls-Royce Black Badge Neon Nights serisi üç modele geliyor

Aslında bu durum Black Badge rozetinin adını aldığı “siyah” renk akımına ters olarak değerlendirilebilir. Rolls-Royce’un Black Badge çeşitlerinin hepsinin siyah olması gerektiğine dair detayları paylaştığını biliyoruz. “Neon Nights” renkleriyle birlikte ise bu durum net şekilde değişiyor. Başlangıçta sadece ABD’deki müşteriler için oluşturulan seri her bir rengin üç ek yinelemesi ile dünya çapında özel seriler için mevcut kılınırken, her bir renk ülkelere yalnızca dört sipariş ile sınırlı tutuluyor. Özel olarak geliştirilen bu yeni boya Wraith, Dawn ve Cullinan’ın Black Badge varyantlarına uygulanabilecek.

İlginizi çekebilir

Bataryanız ona emanet; Volkswagen mobil şarj robotuyla tanışın

İLGİLİ HABERLER