reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli motosiklet: KYMCO RevoNEX
elektrikli motosiklet: KYMCO RevoNEX

6 vitesli göz alıcı elektrikli motosiklet: KYMCO RevoNEX

2019 Milan Motorcycle Show’un “yarış odaklı” bir diğer elektrikli motosiklet modeli de KYMCO RevoNEX oldu. Araç gerçekten çok iddialı görünüyor.

Elektrikli motosiklet pazarı büyümeye devam ediyor. Bu pazarın yarış odaklı son modellerinden olan KYMCO RevoNEX, gerçekten fütüristik ve kaslı bir gövdeye sahip. 0’dan 100 km/s hıza 3,9 saniyede, 100-200 km/s arasını ise 8,7 saniyede alabilen motosiklet, maksimum 200 km/s hız yapabiliyor. Bu hız birçok sürücü için fazlasıyla yeterli dururken, modelin 6 ileri manuel vites üstüne kurulduğu aktarılıyor. Bu açıdan geleneksel motosiklet sürücülerini de kendisine çeken modelin, bu donanımına firma tarafından çok büyük önem veriliyor. Bu arada 6 ileri vites sürücülere şehir içerisinde bir zorluk çıkarmıyor. Çünkü birinci vites ile tam 80 km/s hıza çıkılabiliyor. Bu da gerçekten önemli bir detay olarak karşımıza çıkıyor. KYMCO RevoNEX bünyesinde yüksek hızı dizginlemek adına çok büyük disk frenler yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

KYMCO RevoNEX elektrikli motosiklet gerçekten iddialı

Bu modelin henüz fiyatı hakkında bir açıklama bulunmuyor. Ancak fiyatın kesinlikle ama kesinlikle ucuz olması beklenmiyor. Motosikleti hemen yollarda görme şansımız da maalesef yok. Çünkü modelin 2021′de elde edilebiliyor olacağı açıklanıyor. Bu da elbette bu tarz modellere erişebilen sürücüler için kötü görünüyor. Ancak artık elektrikli yarış motosikleti dünyasına çok fazla alternatif yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Yük taşımak için hazırlanan drone