reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli motosiklet

Retro çizgisiyle fark yaratan yeni elektrikli motosiklet

Elektrikli motosiklet pazarına retro tasarım çizgisini benimseyen bir seçenek daha eklendi. Bu model FTN Motion firmasında geliyor.

Yeni Zelanda merkezli olarak tasarlanan FTN Motion bu elektrikli motosiklet, çoğu kişinin oldukça hoşuna gidecek bir gövdeye sahip. Kırmızı ile siyah renkler arasında güzel bir uyum kuran model, direkt olarak şehir içi kullanımına odaklanıyor. Çünkü bu araç maksimum 50 km/s hıza çıkabiliyor. Maksimum hızı bir motosiklet için oldukça düşük olan model, bu düşük hız sayesinde normal motosikletlerin yasal limitlerinden kaçıyor. Maksimum hızı yapılamadığı için değil bu sebepten düşük olan model, aktarıldığı kadarıyla 2 kW gücünde bir elektrik motoru taşıyor ve yerleşik pil paketiyle kullanıma da bağlı olarak 100 km menzil getiriyor. Bu menzil şehir içi kullanım içi fazlasıyla yeterli görünüyor. Bünyesinde 30 litrelik bir depolama alanı olan elektrikli motosiklet, toplam 62 kg ağırlığında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

FTN Motion imzalı elektrikli motosiklet kendisine baktırmayı biliyor

Elbette yerleşik aydınlatma sistemiyle gelen motosiklet, önde ver arkada konforlu sürüş getiren süspansiyon sistemleri taşıyor. Yine hem ön hem de arkada disk frenler kullanan model, bünyesinde çok konforlu görünen ve retro çizgisini pekiştiren bir sele de bulunuyor. Modelin açıklanan sayı fiyatı ise yaklaşık olarak 5.670 dolar seviyesinde yer alıyor. Uygun bulunan motosikletin satışı ise yıl sonunda olacak gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Razer’dan CES 2021’de gelen en ilginç ürünlerden