reklamı kapat

POPÜLER

SONDORS Metacycle elektrikli motosiklet

130 km/s hıza çıkabilen SONDORS imzalı elektrikli motosiklet

Elektrikli motosiklet pazarına dikkat çeken bir model daha eklendi. Bu iddialı duran yeni modelin arkasında SONDORS yer alıyor.

Elektrikli motosiklet pazarının en yeni üyesi tam adıyla SONDORS Metacycle, ilk olarak oldukça fütüristik bir çizgiye sahip. Orta kısmı boş olduğu için bizce normal bir modelden daha etkileyici görünen motosiklet, hem gündelik kullanıma hem de uzun yola uygun bir seçenek konumunda bulunuyor. Arkada yer alan 8 kW sürekli / 14.5 kW maksimum güç verebilen elektrik motoruyla 130 km/s hıza çıkabilen Metacycle, bünyesinde 4.000 Wh kapasitesinde çıkarılabilir bir pil taşıyor. Bu pil ile motosiklet kullanıma da bağlı olarak 130 km menzil getiriyor. Burada modelin 130 km menzili 130 km/s hızda vermediğini belirtmek gerekiyor. Firmalar bu menzil değerlerini genelde 50 km/s gibi daha düşük hızlarda elde ediyor. Gelişmiş süspansiyon ve disk frenler üzerine kurulan SONDORS Metacycle, toplam 91 kg ağırlığında. Ön kısmında telefonları koymak için şeffaf kapaklı harika düşünülmüş bir bölüm de barındıran elektrikli motosiklet, burada kablosuz şarj sunuyor, renkli bir gösterge takımı kullanıyor ve retro bir çizgi de oluşturan aydınlatma sistemleri taşıyor.

Alüminyum gövdeli SONDORS Metacycle gerçekten özel bir elektrikli motosiklet

Modelin açıklana yurt dışı satış fiyatı 5 bin dolar seviyesinde yer alıyor. Bu fiyata birçok elektrikli bisiklet satılıyor ve bu açıdan Metacycle ucuz bulunuyor. Birçok gelişmiş elektrikli bisikleti bulunan SONDORS, bakalım pazardaki ilk elektrikli temelde hazırlanan motosiklet modeliyle ne kadar ses getirecek?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi Çekebilir

Sony bir elektrikli otomobil de geliştiriyor