reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli motosiklet

Belarus’tan dikkat çeken tasarımlı yeni elektrikli motosiklet

Punch Moto imzalı bu elektrikli motosiklet, Belarus başkenti Minsk’ten geliyor ve yukarıda da dediğimiz gibi özellikle tasarımıyla dikkat çekiyor.

Elektrikli motosiklet pazarı büyümesini sürdürüyor. Biliyorsunuz bu alana birçok firma aktif olarak ilgi gösteriyor. İşte bu alanda karşımıza çıkan en son isimlerden birisi Punch Moto oldu. Firmanın direkt olarak “Punch” olarak geçen yeni modeli ise hemen akla Cake firmasının elektrikli motosikletlerini getiriyor. Gerçekten modern bir tasarıma sahip olan Punch, yuvarlak hatlarıyla fark yaratıyor ve beyaz detaylarıyla öne çıkmayı biliyor. Hakkında tüm detayların henüz belli olmadığı motosiklet, yine de çıkarılabilir bir pil paketine sahip. Maksimum 33 beygir (25 kW) güç üreten elektrik motoruyla 120 km/s hıza çıkabilen motosikletin, 15 beygir elektrik motoruna sahip 105 km/s hıza çıkabilen ikinci bir versiyonu da bulunuyor deniyor. Menzili kullanıma da bağlı olarak 110 km seviyesinde kalan elektrikli motosiklet Punch, elbette önde ve arkada disk frenler kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli motosiklet Punch kaça satılacak henüz açıklanmıyor

Ancak modelin Avrupa’da yakın zamanda sınırlı sayılarda elde edilebileceği düşünülüyor. Fiyatının çok düşük olması beklenmeyen Punch, yine de zorlu rekabette kendisini öne çıkarabilmiş olmasıyla ses getirmiş bir model. Genel olarak kompleks bir gövdesi / kurulumu olmayan bu geleceğin kişisel ulaşım aracı, sadece sarı renkteki elcikleriyle hayal kırıklığı yaratıyor. Böyle modern bir modele o elcikler gerçekten hiç yakışmamış durumda.

İlginizi Çekebilir

Belki de en güzel sese sahip Lamborghini geliyor