reklamı kapat

POPÜLER

Garelli Ciclone E4 elektrikli motosiklet

Tasarımıyla dikkat çeken Garelli imzalı elektrikli motosiklet

1919 yılında kurulan İtalya merkezli Garelli imzalı yeni bir elektrikli motosiklet modeli karşımızda bulunuyor. Pazar büyümeye devam ediyor.

1919 yılında kurulan ancak 1987’de kapanan Garelli, daha sonra başka bir firma tarafından satın alınmış ve 2019’da bir elektrikli motosiklet firması olarak yeniden aramıza katılmıştı. İşte bu firmanın en yeni modeli güncelleme alan Ciclone E4 oldu. Yapılan bu güncelleme ile yeni model 2 kW yerine artık 4 kW‘lık 160 Nm tork üreten bir elektrik motoruyla geliyor. Maksimum hızı 45 km/s hızdan 70 km/s seviyesine çıkan model, gerçekten dikkat çeken ve farklı sayılacak bir tasarıma sahip. Bir retro havası da olan motosiklet, bu konuda bizce kendisine baktırmayı biliyor. Direkt olarak şehir içi kullanıma odaklanan elektrikli motosiklet, hem önde hem de ortada süspansiyon sistemi barındırıyor. Asfalta özel tercih edilen lastikleri ufak olan ve önde disk fren kullanan yeni Ciclone E4, aktarıldığı kadarıyla çıkarılabilir tasarlanan 2 kWh pil paketiyle normal kullanımda 110 km yol yapabiliyor. En yüksek hızda ise menzilin 70 km seviyesine kadar azaldığı aktarılıyor. İki farklı renk seçeneği bulunan ancak özellikle siyah / kırmızı versiyonu dikkat çeken motosikletin, iki kişilik olduğunu da belirtmek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Garelli Ciclone E4 elektrikli motosiklet Avrupa’da satılıyor

Yeni Ciclone E4‘ün satış fiyatı açıklandığı kadarıyla 4.500 euro seviyesinde yer alıyor. Modelin Türkiye satışı hakkında ise bir açıklama yok.

İlginizi Çekebilir

Bu da yakın zamanda başka bir elektrikli model