reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli motosiklet

Şık ve bütçe dostu; işte macera ruhlu en yeni elektrikli motosiklet [Video]

Elektrikli motosiklet pazarına bu sefer Black Tea Motorbikes imzalı bir model dahili edildi. Bu model Indiegogo üzerinde büyük bir başarı elde etti.

Popüler bağış platformu Indiegogo üzerinde hedeflediği 100 bin euro miktarı proje bitimine 28 gün kala tam 260 bin euro seviyesine taşıyan ve yukarıda da dediğimiz gibi büyük bir başarıya ulaşan bu Black Tea Motorbikes tarafından geliştirilen elektrikli motosiklet, retro tarafa giriş yapan sade tasarımıyla dikkat çekmeyi başarıyor. Tamamen elektrikli yapıda olan motosiklet, yapısı gereği hem şehir hem de arazi kullanıma uygun bir seçenek konumunda yer alıyor. Önde ve arkada güçlü süspansiyon sistemleri kullanılan ve orijinal lastikleri daha çok araziye odaklanan motosiklet, arkaya yerleştirilen 5 kW elektrik motoruyla 80 km/s hıza çıkılmasına imkan tanıyor. Merkezde yer alan 1.8 kWh pil paketiyle 70 km kadar menzil sunan şık elektrikli motosiklet, pil paketinin çıkarılmasına imkan tanıyor ve hidrolik disk frenler kullanıyor. İki kişilik tasarlanan model, bünyesine ikinci pilin eklenmesine de izin veriyor.

elektrikli motosiklet
elektrikli motosiklet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Black Tea Motorbikes imzalı elektrikli motosiklet uygun fiyatlı sayılabilir

Çünkü bu modele ulaşmak için birçok elektrikli bisikletten daha az ödenmesi yeterli oluyor. En azından Indiegogo projesi üzerinde o şekilde rakamlar karşımıza çıkıyor. Model için belirlenen minimum bağış miktarı 2.290 euro seviyesinde yer alıyor. Motosikletin satın alanlara 2021 Nisan ayında gönderileceği aktarılıyor. Dikkat çeken modelin tanıtım videosunu yukarıda izleyebilirsiniz.