reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli motosiklet ONYX RCR

Artık daha da güçlü; karşınızda elektrikli motosiklet ONYX RCR

Elektrikli motosiklet pazarında kendisini kanıtlamış modeller daha iyi hale gelmeye devam ediyor. Bunlardan birisi de ONYX RCR.

Elektrikli motosiklet pazarında şu an gerçekten çok fazla sayıda seçenek yer alıyor. Elektrikli bisiklet tarafı gibi motosiklet pazarı da ciddi şekilde büyüyor. İşte bu pazarın 2018’den beri ses getiren modellerinden olan ONYX RCR, yapılan güncellemeler ile daha da güçlü bir seçenek halini aldı. İlk olarak retro tasarım çizgisiyle dikkat çeken motosiklet, arkaya konumlandırılan elektrik motoru ile 96 km/s hıza çıkabiliyor ve bu açıdan büyük şehirlerde dahi rahatlıkla kullanılabilecek bir seçenek konumunda yer alıyor. Önde ve arkada süspansiyon ve disk frenlerin kullanıldığı motosiklet, yeni getirilen daha büyük pil paketiyle artık 220 km’den yüksek bir menzille geliyor. Modelin standart pil paketi ise kullanıma bağlı olarak 110 km civarında bir menzil getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli motosiklet ONYX RCR tarz sahibi bir seçenek

Direkt olarak ABD’de üretilen ve satılan motosikletin açıklanan fiyatı ise standart sürümü için 4.200 dolar, büyük pile sahip versiyonu içinse 5.200 dolar seviyesinde yer alıyor. Bu fiyatlar model için uygun bulunuyor. Hayatına bir Indiegogo bağış kampanyası ile başlayan motosiklet, tasarımı ve sunduklarıyla kendisini kanıtlayarak hayatta kalmayı ve gelişmeyi sürdürüyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da BMW destekli elektrikli wingsuit