reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

elektrikli motosiklet: ONYX CTY2

Retro çizgide gelen en yeni elektrikli motosiklet: ONYX CTY2

Sürekli olarak büyüyen elektrikli motosiklet pazarının en yeni üyelerinden birisi ONYX CTY2 oldu. Model retro çizgiyi benimsiyor.

Advertisement

ABD merkezli ONYX firmasının yeni elektrikli motosiklet modeli ONYX CTY2, aşırı özel bir seçenek değil ancak dikkat çekmeyi başardı. Retro tasarım çizgisini sevenleri memnun edecek model, istenirse bir bisiklet gibi de kullanılabiliyor. Bisiklet ile motosiklet arasında bir bağ kuran model, hem önde hem de arkada süspansiyon sistemleri taşıyor. Aynı zamanda büyük bir selesi bulunan CTY2, bu açıdan açık olarak oldukça konforlu bir seçenek konumunda yer alıyor. 60V 23 Ah 1.380 Wh pil paketiyle kullanıma bağlı olarak (Ortalama 32 km/s hız ile) 96 km kadar menzil getiren model, hız konusunda net bilgi verilmiyor ancak yüksek ihtimalle 50 km/s üstünde bir hıza ulaşabiliyor.

Bazı detayları halen gizemini koruyan elektrikli motosiklet modeli ONYX CTY2, 3,699 dolarlık bir ön sipariş fiyatıyla yurt dışında satışa sunuluyor. Sunduklarına oranla fiyatı iyi görünen model, Bluetooth üzerinden iOS ve Android telefonlar ile bağlantı kurabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Özel bir mobil uygulaması olan motosiklet, bu sayede birçok bilgiye telefon üzerinden erişim sağlanmasına imkân tanıyor. Normalde 5-6 saatlik bir şarj süresi bulunan motosiklet için ileride 3 saatte şarj getiren bir hızlı şarj sistemi de sunulacak.

Elektrikli motosiklet ONYX CTY2 yanında bu da ilginizi çekebilir: Karşınızda çok eğlenceli görünen kişisel ulaşım aracı