reklamı kapat

POPÜLER

Newron EV-1 elektrikli motosiklet
Newron EV-1 elektrikli motosiklet

Ahşap gövdeli fütüristik elektrikli motosiklet Newron EV-1 için şaşırtan haber!

Elektrikli motosiklet pazarı gittikçe büyüyor. Bu pazarın belki de en iddialı modellerinden birisi ise kesinlikle Newron EV-1.

Newron EV-1 elektrikli motosiklet modeli pazardaki rakiplerine hiç ama hiç benzemiyor. Hatta genel olarak gelecekten gelmiş gibi görünen model, görebileceğimiz üzere ahşap bir gövde üstüne kuruluyor. Bu tasarımı ve yapısı nedeniyle gerçek olmayacağı düşünülen model, bu konuda herkesi şaşırtmış durumda. Çünkü bu dikkat çeken model için ön siparişler alınmaya başladı bile. 2021 yılında yollara çıkacağı aktarılan motosiklet için 2 bin euro depozito verilmesi gerekiyor. Dış gövdesinin her açısı dikkat çeken fütüristik ulaşım aracı, teknik olarak da iddialı. Newron EV-1 motosiklet açıklandığı kadarıyla 75 kW motor üstüne kuruluyor. Maksimum hızı 220 km/s olarak açıklanan araç, şehir içi kullanımında 300 km kadar menzil sunuyor. Level 3 DC hızlı şarj sistemiyle donatılan EV-1, 0’dan 100 km/s hıza ise sadece 3 saniyede çıkabiliyor. Önde ve arkada oldukça büyük disk frenler ile donatılan model, gerçekten hiçbir mevcut motosiklete benzemiyor ve sonuna kadar fark yaratmayı biliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Newron EV-1 elektrikli motosiklet inanılmaz pahalı

Evet modelin tam 60 bin euro gibi inanılmaz yüksek, hatta “uçuk” denilebilecek bir fiyat etiketi bulunuyor. Bu açıdan da üretime giriyor olması çok şaşırtan motosiklet, bakalım gerçekten 2021 yılında yollara çıkacak mı?

İlginizi Çekebilir

Son dönemin iddialı elektrikli bisikletlerinden