reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli motosiklet
elektrikli motosiklet
elektrikli motosiklet

Gateway Booster

elektrikli motosiklet

Gateway Booster

elektrikli motosiklet
elektrikli motosiklet

Gateway Booster

Monday Motorbikes’tan iki yeni dikkat çekici elektrikli motosiklet

Elektrikli motosiklet dünyasına Monday Motorbikes imzalı iki yeni model daha ekleniyor. İki model de gerçekten iddialı görünüyor.

Monday Motorbikes tarafından geliştirilen bu iki yeni modelin Gateway ve Gateway Booster isimleri bulunuyor. Burada ilk olarak Gateway dikkat çekiyor. Pedal sistemiyle bir elektrikli bisiklet gibi de kullanılabilen model, kalın lastikler üstüne kuruluyor. Bafang imzalı 500W motoru bulunan ve 51 km/s hıza çıkabilen model, 624 Wh pil paketiyle 51 km menzil getiriyor. Bu modelin 2.399 dolara satılacağı aktarılıyor. Pedal sistemi olmayan Gateway Booster ise tam anlamıyla bir elektrikli motosiklet modeli. Hemen hemen Gateway ile aynı tasarıma ve geniş lastiklere sahip model, 1.2 kW ünite ile 56 km/s hıza çıkabiliyor. 840 Wh pil paketi taşıyan Gateway Booster, açıklandığı kadarıyla tek şarjla 51 km yol yapabiliyor. Her iki modeli de özel süspansiyon ve disk fren sistemleriyle donatan Monday Motorbikes, araçlarda gece kullanımı için güçlü aydınlatma sistemleri de kullanıyor. Firmanın daha üstte yer alan Gateway Booster model için 3.499 dolar fiyat belirlediği açıklanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli motosiklet pazarı büyümeyi sürdürüyor

Modellerini birçok farklı renk seçeneği ve kamuflaj ile donatan Monday Motorbikes, bu konuda dikkat çekmeyi biliyor. Modellerin 22 Kasım itibarıyla Indiegogo üstünden satışa sunulacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Elektrikli Ford Mustang Mach E