reklamı kapat

POPÜLER

Modern tasarımlı en yeni elektrikli motosiklet: CAKE Kalk INK SL
Motosiklet

Modern tasarımlı en yeni elektrikli motosiklet: CAKE Kalk INK SL

Elektrikli motosiklet pazarının en yeni üyesi CAKE Kalk INK SL, resmi olarak görücüye çıkarıldı. İşte model hakkında bilinmesi gerekenler.

Daha önce karşınıza çıkardığımız CAKE Kalk INK elektrikli motosiklet modeli, spesifik şekilde araziye özel olarak hazırlanan bir araç olarak dikkat çekmişti. CAKE’in diğer modelleri gibi bir IKEA ürünü izlenimi oluşturan bu motosiklet, şimdi CAKE Kalk INK SL isimli versiyona kavuştu. Kısa süre önce lanse edilen “SL” takılı yeni sürüm, bunu “street-legal” ibaresinden alıyor. Bu açıdan direkt olarak şehir için kullanıma özel olan model, yine de hafif araziye çıkabilecek yapıda ve oldukça modern bir gövde tasarımına sahip. 10.500 dolar gibi sağlam bir fiyatı bulunan 82 kg ağırlığındaki motosiklet, 13,4 beygir gücündeki elektrik motoruyla 90 km/s hıza çıkabiliyor. 2.6 kWh pil paketi ile 86 km seviyesine kadar menzili bulunan Kalk INK SL, elbette yerleşik LED temelli aydınlatma sistemine sahip ve ön ile arkada disk frenler kullanıyor. Modelin çok konforlu olduğu özellikle belirtilen detaylar arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CAKE Kalk INK SL, elektrikli motosiklet gerçekten güzel görünüyor

İki kişiyi rahatlıkla taşıyabilecek gibi görünen motosikletin, pazardaki en gelişmiş ve sağlam seçeneklerden olduğu aktarılıyor. Fiyatı elbette ucuz olmayan elektrikli motosiklet, yine de birçok kişinin dikkatini çekecek izlenimi oluşturuyor. Avrupa merkezli firmanın motosikletlerini günün birinde Türkiye’de de görmek istiyoruz. Ancak örneğin bu modelin fiyatı Türkiye’de euro kuru ve ekstra vergiler ile tam 90 bin TL’ye kadar yaklaşabilir.

İlginizi Çekebilir

Ford’dan bisiklet ve motosikletlilere özel güvenlik sistemi