reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet: "Endurance SL e Hero"

Hafifliğiyle öne çıkan yeni elektrikli bisiklet: “Endurance SL e Hero”

Elektrikli bisiklet pazarında dikkat çeken yeni bir model daha gündem oldu. Bu sefer Ribble tarafından Endurance SL e Hero geldi.

Ribble Endurance SL e Hero, 10,5 kg gövde ağırlığıyla pazarın en hafif elektrikli bisiklet modelleri arasında yer alıyor.

Bu konuda pazarın ticari liderliği 8,5 kg ağırlığıyla detaylarına burada yer verdiğimiz HPS Domestique modelinde yer alıyor.

Karbon gövdeyle elde ettiği hafifliği ile gerçekten ses getiren Endurance SL e Hero, direkt olarak yol kullanıma odaklanıyor. Yani bu model ile araziye girilemiyor.

Genel olarak bir elektrikli bisiklet gibi görünmeyen model, teknik olarak bakarsak büyük oranda Shimano imzalı parçalar üzerine kuruluyor. Kullanılan tüm parçaların listesi burada yer alıyor.

Merkezinde hafifliğin bir numaralı nedenlerinden olan MAHLE Ebikemotion X35+ motor / pil sistemi olan bisiklet Endurance SL e Hero, sürpriz olmayacağı üzere önde ve arkada disk frenler kullanıyor.

Firma bisikletin menzili ya da hızı hakkında bir açıklama yapmıyor. Ancak bu modeldeki elektrikli altyapı, spesifik olarak yokuş destek sistemi gibi görev yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ribble Endurance SL e Hero elektrikli bisiklet kısıtlı bir kitleye hitap ediyor

Bunun arkasında bisikletin üretim amacı yanında fiyatı da yer alıyor. Çünkü modelin tam 6.999 pound gibi yüksek bir fiyatı bulunuyor.

Bu fiyat sadece kur çarpımı ile 80 bin TL ediyor. Bu modelin Türkiye pazarına gelmesini beklemiyoruz.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın