reklamı kapat

POPÜLER

Üst seviye en yeni elektrikli bisiklet: "Specialized Turbo Kenevo SL"

Üst seviye en yeni elektrikli bisiklet: “Specialized Turbo Kenevo SL”

Elektrikli bisiklet pazarına alanın en iyisi olarak eklenen Specialized Turbo Kenevo SL, hem fiyatı hem de özellikleriyle nefes kesiyor.

Hazırladığı her elektrikli bisiklet modelleri üst seviyeye odaklanan Specialized, yeni modeli Turbo Kenevo SL ile kendi sınırlarını bir kez daha zorluyor.

Specialized Turbo Kenevo SL, direkt olarak dağ bisikleti formunda ve spesifik olarak zorlu iniş etapları için tasarlanmış. Karbon monokok gövdesi bulunan model, en zorlu darbelerden dahi sağ çıkabilecek bir seçenek konumunda.

Firmanın kendi geliştirdiği 250W güç verebilen SL1.1 elektrik motoru üzerine kurulan bisiklet, normalde 320 Wh kapasitesinde gövdeye entegre bir pil taşıyor.

Ancak bisiklete ekstra olarak bir 160 Wh pil daha takılabiliyor. Bu pil direkt olarak suluk yerine takılıyor ve böylece güzel bir görüntü elde ediliyor.

Gövde ağırlığı 18 kg seviyesinde olan Turbo Kenevo SL, ağırlığı ve sundukları konusunda benzersiz bir konumda yer alıyor bilgisi veriliyor. Model sınıfının en hafifi değil ancak sağlamlığı ve diğer özellikleriyle bunu unutturuyor.

Çok modern bir  tasarımı ve 4 pistonlu hidrolik disk frenleri bulunan elektrikli bisiklet, FOX FLOAT X2 Factory süspansiyon sistemleri üzerine kuruluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Specialized Turbo Kenevo SL elektrikli bisiklet, kısıtlı bir kitlenin modeli

Model üst seviye bir seçenek olduğundan 15 bin dolarlık bir yurt dışı fiyatına sahip. İki farklı renk seçeneği olan Turbo Kenevo SL bisiklet için hazırlanan resmi sayfayı buradan ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Fiyatı oldukça yüksek özel tasarım akıllı saat