reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser Momentum True Wireless 2

Sennheiser Momentum True Wireless 2 için 765 TL’lik indirim fırsatı

En beğendiğimiz kablosuz kulaklık modellerinden olan Sennheiser Momentum True Wireless 2 fiyatında yeni bir indirimden söz etmek istiyoruz.

İlk piyasaya sürüldüğünde satış fiyatı 2.899 TL olan kablosuz kulaklık yapılan indirimle fiyatı 2.135 TL‘ye düştü. Beyaz renk seçeneği bu fiyata satılırken siyah renkli model 2.182 TL‘ye satılıyor. Ses performansıyla piyasadaki en başarılı kulak içi kablosuz kulaklıklardan biri olan modelde 7 mm’lik sürücüler kullanılıyor. Tüm müzik türlerinde başarılı bir performans sergileyen kulaklık bir önceki modele göre 2 mm daha küçük. Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle satın alınabilen kulaklık, Apt-X, SBC ve AAC kodeklere destek veriyor. Kulaklık pil performansında da iyileştirme vadediyor.

Bir önceki modelde 4 saat kulaklıklarda, 8 saat de taşıma kutusunda batarya ömrü bulunan model, bu rakamları yeni sürümde kulaklıklarda 7 saat, taşıma kutusunda ise tam 21 saate çıkarıyor. Kutu içeriğinden çeşitli boylarda silikon ucu ve USB-C şarj kablosu çıkıyor. Her bir kulaklık parçasının dış yüzeyi dokunmatik özelliğe destek veriyor. Detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz kulaklıkta sesli asistan desteği de bulunuyor. Kulaklık Siri ve Google Asistan ile uyumlu şekilde çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sennheiser Momentum True Wireless 2 suya dayanıklı mı?

Kulaklıkta dokunma işlemiyle şarkıyı durdurmak, şarkıyı oynatmak veya şarkılar arasında geçiş yapmak mümkün. Kulaklıkta tanımlı olan dokunmatik kontroller kullanıcıların istekleri doğrultusunda uygulama üzerinden değiştirilebiliyor. Kulaklık IPX4 sertifikasıyla su sıçramalarına karşı da dayanıklı. Bas ve derinlik açısından çok daha iddialı bir ürün olan kulaklıkta aktif gürültü engelleme özelliği de bulunuyor.

sennheiser

İlginizi Çekebilir

Her bisikleti elektrikli yapan özel kit