reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser Momentum True Wireless 2

Sennheiser Momentum True Wireless 2 fiyatı en düşük seviyede

Piyasadaki en başarılı kablosuz kulaklık modellerinden biri olan Sennheiser Momentum True Wireless 2 indirimle satışa sunuldu. Piyasa satış fiyatı 2.499 TL olan kablosuz kulaklık şu anda 2.019 TL‘ye satın alınabiliyor.

Siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip olan model bir önceki modelden 2 mm daha küçülmüş durumda. Her kulağa uygun boyutlara getirilen model, 7 mm sürücülerle geliyor. Apt-X, SBC ve AAC kodeklerine destek veren kablosuz kulaklıkta pil performansında da iyileştirme sunuluyor. Bir önceki modelde 4 saat kulaklıklarda, 8 saat de taşıma kutusunda batarya ömrü bulunan model, bu rakamları yeni sürümde kulaklıklarda 7 saat, taşıma kutusunda ise tam 21 saate çıkarıyor. Kutu içeriğinden çeşitli boylarda silikon ucu ve USB-C şarj kablosu çıkıyor. Her bir kulaklık parçasının dış yüzeyi dokunmatik özelliğe destek veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sennheiser Momentum True Wireless 2, sesli asistan desteğine de sahip

Google Asistan ve Siri desteği de bulunan kulaklıkta dokunma işlemiyle şarkıyı durdurmak, şarkıyı oynatmak veya şarkılar arasında geçiş yapmak mümkün. Kulaklıkta tanımlı olan dokunmatik kontroller kullanıcıların istekleri doğrultusunda uygulama üzerinden değiştirilebiliyor. Kulaklık IPX4 sertifikasıyla su sıçramalarına karşı da dayanıklı. Bas ve derinlik açısından çok daha iddialı bir ürün olan kulaklıkta aktif gürültü engelleme özelliği de bulunuyor.   Kulaklıkla ilgili detaylı incelemeye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

sennheiser

İlginizi Çekebilir

OPPO’nun ilk akıllı saatini görmüş müydünüz?