reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser Momentum True Wireless 2

ANC destekli Sennheiser Momentum True Wireless 2 için yeni indirim kampanyası

Bizim beğenerek kullandığımız kablosuz kulaklıklardan biri olan Sennheiser Momentum True Wireless 2 için yeni bir indirim yapıldı. Piyasadaki en başarılı kablosuz kulaklıklardan biri olan model şu anda 4.199 TL‘ye satılıyor.

Kulaklığın mevcut fiyat ise 4.399 TL idi. Detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz kulaklık 7 nm’lik sürücüsüyle güçlü bir ses performansı sunuyor.  Temiz bir ses performnası vadeden kulaklıkta  Apt-X, SBC ve AAC kodek desteği de mevcut. Sennheiser Momentum True Wireless 2 pil performansında da iyileştirme sunuyor. Bir önceki modelde 4 saat kulaklıklarda, 8 saat de taşıma kutusunda batarya ömrü bulunan model, bu rakamları yeni sürümde kulaklıklarda 7 saat, taşıma kutusunda ise tam 21 saate çıkarıyor. Kutu içeriğinden çeşitli boylarda silikon ucu ve USB-C şarj kablosu çıkıyor. Her bir kulaklık parçasının dış yüzeyi dokunmatik özelliğe destek veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sennheiser Momentum True Wireless 2 sesli asistanlarla da uyumlu çalışıyor

Kulaklık, Siri ve Google Asistan desteğine sahip. Kulaklıkta dokunma işlemiyle şarkıyı durdurmak, şarkıyı oynatmak veya şarkılar arasında geçiş yapmak mümkün. Kulaklıkta tanımlı olan dokunmatik kontroller kullanıcıların istekleri doğrultusunda uygulama üzerinden değiştirilebiliyor. Kulaklık IPX4 sertifikasıyla su sıçramalarına karşı da dayanıklı. Bas ve derinlik açısından çok daha iddialı bir ürün olan kulaklıkta aktif gürültü engelleme özelliği de bulunuyor.
sennheiser

İlginizi çekebilir: Yerli otomobil tasarlayan firmadan geleceğin traktörü