reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser Momentum True Wireless 2
sennheiser
sennheiser

Sennheiser Momentum True Wireless 2 için 999 TL’lik indirim fırsatı

Piyasada satın alabileceğiniz en iyi kablosuz kulaklıklardan biri olan Sennheiser Momentum True Wireless 2 için yeni bir indirim fırsatı var. Geçtiğimiz aylarda 4.399 TL‘ye satılan kulaklık bir satış kanalında şu anda 3.400 TL‘ye satılıyor.

Kaliteli ses performansına önem veren kullanıcıları hedef alan kulaklık Sennheiser imzalı 7 nm‘lik bir sürücüyle geliyor. Bu sürücü sayesinde temiz bir ses performansı sunan kulaklık bizim de beğeniyle kullandığımız kulaklık arasında yer alıyor. Modelde Apt-X, SBC ve AAC kodek desteği bulunuyor. Sennheiser Momentum True Wireless 2 pil performansında da iyileştirme sunuyor. Bir önceki modelde 4 saat kulaklıklarda, 8 saat de taşıma kutusunda batarya ömrü bulunan model, bu rakamları yeni sürümde kulaklıklarda 7 saat, taşıma kutusunda ise tam 21 saate çıkarıyor. Kutu içeriğinden çeşitli boylarda silikon ucu ve USB-C şarj kablosu çıkıyor. Her bir kulaklık parçasının dış yüzeyi dokunmatik özelliğe destek veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sennheiser Momentum True Wireless 2 suya dayanıklı mı?

Kulaklık, Siri ve Google Asistan desteğine sahip. Kulaklıkta dokunma işlemiyle şarkıyı durdurmak, şarkıyı oynatmak veya şarkılar arasında geçiş yapmak mümkün. Kulaklıkta tanımlı olan dokunmatik kontroller kullanıcıların istekleri doğrultusunda uygulama üzerinden değiştirilebiliyor. Kulaklık IPX4 sertifikasıyla su sıçramalarına karşı da dayanıklı. Bas ve derinlik açısından çok daha iddialı bir ürün olan kulaklıkta aktif gürültü engelleme özelliği de bulunuyor.  Bu sayede arka plandaki gürültü minimum seviyeye inebiliyor. Kulaklığın detaylı incelemesini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

sennheiser

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın