reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser Momentum True Wireless 3

Sennheiser Momentum True Wireless 3 kablosuz kulaklık için yeni avantajlı fiyat [Mart 2024]

Sennheiser Momentum True Wireless 3 kablosuz kulaklığın fiyatı geriledi. Sunduğu ses performansıyla piyasadaki en iyi kablosuz kulaklıklardan biri olan cihazda 7 mm’lik dinamik sürücüler yer alıyor.

Kaliteli ses performansına katkı sağlayan bu sürücülerle birlikte kulaklıkta AptXTM Adaptive kodek desteği bulunuyor. Sennheiser Momentum True Wireless 3 modelinde TrueResponse adı verilen bir özellik de yer alıyor . Bu özellik derin basları ve tizleri doğal bir şekilde sunmaya yardımcı oluyor. iOS ve Android‘li cihazlar için geliştirilen uygulamayla kontrol edilebilen kulaklık Bluetooth 5.2 bağlantısına destek veriyor. Sadece kulaklıklarda 7 saat pil ömrü sunan Momentum True Wireless 3 şarj kutusuyla birlikte toplam 28 saatlik kullanım imkanına sahip. Aktif gürültü engelleme performansında da iyileştirme sunan kulaklık bu sayede arka plandaki gürültüyü engelleyebiliyor. Şeffaflık özelliğine de sahip olan Momentum True Wireless 3 bu sayede kullanıcıların çevrede olup bitenleri duyabilmesine de imkan tanıyor. Üç farklı renk seçeneğiyle gelen kulaklık piyasadaki en iyi ses kalitesi sunan kablosuz kulaklıklar arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sennheiser Momentum True Wireless 3 kablosuz kulaklık en iyi ses kalitesi arayanlara hitap ediyor

IPX4 sertifikası sayesinde su sıçramalarına ve toza karşı dayanıklı olan kulaklıkta dört mikrofonlu gelişmiş bir sistem bulunuyor.  Gürültü engelleme performansının seviyesini otomatik olarak optimize eden kulaklık hem ses hem de ANC performansıyla dikkat çekiyor. Bir satış kanalında 8.599 TL‘ye satılan kulaklık yapılan indirimle 8.064 TL‘ye temin edilebiliyor.

Sennheiser

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER