reklamı kapat

POPÜLER

Specialized Creo SL Comp Carbo
Specialized Creo SL Comp Carbon

Specialized Creo SL Comp Carbon elektrikli bisiklet için 24.150 TL’lik indirim fırsatı

70 bin TL’lik elektrikli bisiklet Specialized Como 3.0 E-Bike LE‘nin ardından bu kez yine iddialı bir bisikletle ilgili detayları sizlere paylaşmak istiyoruz.

Resmi fiyatı 145.802 TL olan Specialized Creo SL Comp Carbon için bir indirim fırsatı geldi. Bisikletin fiyatı 121.652 TL‘ye geriledi. Dünyanın en yüksek performanslı yol bisikletlerini geliştirme konusunda uzman olan Specialized, haberde bahsettiğimiz modelde Fact 11r karbon şasiye yer veriyor. S-Works modeliyle aynı olan bu şasi sayesinde Creo SL sınıfının en hafif e-bisikleti olma özelliğini taşıyor. Karbon şasi genel sistem ağırlığını hafiflettiği gibi menzili de artırmaya yardımcı oluyor. Elektrikli bisiklette kullanılan batarya yüzde 100 şarj edildiğinde yaklaşık 128 kilometelik bir menzil vadediyor. Opsiyonel olarak sunulan menzil genişleticisiyle bu süre 193 kilometreye kadar çıkabiliyor. Bisiklet mobil cihazlar için geliştirilen Mission Control uygulamasıyla da uyumlu şekilde çalışıyor. Bu uygulama sayesinde bisikletteki motoru sürüş tarzına göre ayarlamak mümkün oluyor. Uygulamada aynı zamanda sürüşler kaydedilebiliyor ve pille ilgili durum da görüntülenebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Specialized Creo SL Comp Carbon hafif gövdesiyle öne çıkıyor

13,2 kilogram ağırlığında olan bisikletin ön ve arka tarafında bir aydınlatma sistemi mevcut. Kullanıcılar tercih edecekleri LED aydınlatma sistemlerini bisiklete takabiliyor. Future Shock 2.0 süspansiyon sistemine de sahip olan bisiklet bu sayede konforlu bir kullanım deneyimi de vadediyor. 28mm Turbo Pro lastikleri bünyesinde barındıran model üst düzey bir elektrikli bisiklet sahibi olmayı düşünenleri hedef alıyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın