reklamı kapat

POPÜLER

Specialized Turbo Levo e-MTB

Specialized tarafından fiyatı nefes kesen yeni elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet pazarının en iddialı premium markalarından Specialized, ürün gamına bu sefer Turbo Levo e-MTB modelini ekledi.

Specialized Turbo Levo e-MTB, firmanın araziye yönelik en gelişmiş seçenekleri arasındaki yerini alıyor. Sürpriz olmayacağı üzere karbon fiber gövde üzerine kurulan bisiklet, birbirlerinden kullandığı parçalar ile ayrılan Turbo Levo Expert Carbon, Pro Carbon ve SW Carbon olmak üzere üç farklı versiyona sahip.

İsminde de geçtiği üzere MTB sınıfında yer alan modelin kalbinde 565W / 90 Nm güç veren sağlam bir elektrik motoru yer alıyor. Bu motorla 32 km/s hıza kadar pedal desteği sağlayabilen bisiklet, 700-Wh pil paketiyle ise 5 saate kadar arazi desteği sunabiliyor. Uzun yol yapılması için hazırlanmış bir bisiklet olmayan Specialized Turbo Levo e-MTB, alandaki en gelişmiş ve zorlu şartlara / darbele dayanıklı parçaları kullanılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Specialized Turbo Levo e-MTB özel bir elektrikli bisiklet

Kabloları gövde içerisine gizlenen elektrikli bisikletin en üst versiyonunda XX1 Eagle 12 vites sistemi, Magura MT7 frenler ve RockShox Reverb AXS sele sistemi kullanıyor. Fiyat ise yukarıda da dediğimiz gibi nefes kesiyor. Elbette Specialized imzalı her model pahalı ancak Turbo Levo e-MTB serisi de bir kez daha yok artık dedirtiyor.

Kişilerin yurt dışında Turbo Levo Expert Carbon için 11 bin dolar, Pro Carbon için 13 bin dolar, en üstteki SW Carbon içinse tam 15 bin dolar vermesi gerekiyor. Bu fiyatlar ile bisikletler çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung tarafından gelen en yeni modellerden