reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Gaming Laptop 2019 dizüstü bilgisayar
Xiaomi Mi Gaming Laptop 2019 dizüstü bilgisayar
Xiaomi Mi Gaming Laptop 2019 dizüstü bilgisayar
Xiaomi Mi Gaming Laptop 2019 dizüstü bilgisayar

Xiaomi Mi Gaming Laptop Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyatı

Tanıtımı üzerinden oldukça uzun süre geçen Xiaomi Mi Gaming Laptop modellerinden birisi Türkiye’de de satışa çıktı.

Xiaomi Mi Gaming Laptop, firmanın oyunculara özel dikkat çeken dizüstü bilgisayar modeli konumunda yer alıyor. Genel olarak oldukça şık bir tasarıma, kalın bir kasaya ve oyuncuların seveceği LED aydınlatmalı bir klavyeye sahip olan model, 15,6 inç bir Full HD 144 Hz ekran üstüne kuruluyor. Modelin Xiaomi satış kanalı tarafından Türkiye’de resmi olarak satışa sunulan versiyonu teknik olarak şu detaylar üzerine kuruluyor:

  • -9. nesil Gen Intel Core i5-9300H işlemci
    -NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti
    -8 GB DDR4 RAM (2666 MHz)
    -512 GB SSD

Bluetooth 5.0 bağlantı desteğini taşıyan Mi Gaming Laptop, bünyesinde 4 adet USB 3.0, ethernet portu, mikrofon çıkışı, kulaklık çıkışı, HDMI portu ve kart okuyucu taşıyor. Boyutu 364 x 265.2 x 20.9 mm, ağırlığı ise 2.7 kg olan dizüstü, bu açıdan hafif bir seçenek oluşturmuyor. 55 Whr pil üzerine kurulan dizüstü, bu pille söylendiği kadarıyla 5 saate yakın video ve web tarayıcı kullanım ömrü sunuyor. Pil ömrü yoğun oyunda ise 1 saati biraz geçiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Gaming Laptop aktarıldığı kadarıyla sınırlı bir stoğa sahip

Yukarıdaki versiyonun açıklanan resmi garantili Türkiye fiyatı ise 12.999 TL seviyesinde yer alıyor. Bu fiyat ile dizüstü çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor. Ancak yine de modelin dikkat çekeceğini düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 robot haline getirildi