reklamı kapat

POPÜLER

Rad Power Bikes imzalı elektrikli bisiklet RadRover 6 Plus

Rad Power Bikes, yeni elektrikli bisiklet modeli RadRover 6 Plus ile karşımızda

Pazarın en önemli isimlerinden Rad Power Bikes, bu sefer yeni elektrikli bisiklet modeli RadRover 6 Plus ile karşımızda yer alıyor.

ABD’nin en büyük elektrikli bisiklet firması konumunda Rad Power Bikes, yeni geliştirdiği RadRover 6 Plus ile yine dikkat çekmeyi başardı.

İki farklı gövde tipiyle hazırlanan bisiklet, tam olarak 750W gücünde bir elektrik motoru üzerine kuruluyor. Firmanın 500W’lık eski modellerini güç anlamında ciddi şekilde geride bırakan model, bu sayede çok daha sağlam bir pedal desteği getiriyor. Söylendiği kadarıyla yokuşlarda yüzde 25’lik bir fark elde ediliyor.

Süspansiyon sistemleri ve kalın lastikleriyle şehir içinde konforlu bir sürüş getiren bisiklet, yapısı gereği arazide de rahatlıkla kullanılabilecek bir seçenek konumunda yer alıyor.

Hidrolik disk frenleriyle fren performansı da Rad Power Bikes imzalı diğer seçeneklerden çok daha yüksek seviyede olan bisiklet, gövdeye şık şekilde entegre edilen “çıkarılabilir” pil paketine sahip. Bu pilin kapasitesi 672 Wh seviyesinde ancak bisiklet için net olarak bir menzil değeri paylaşılmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rad Power Bikes imzalı elektrikli bisiklet RadRover 6 Plus, ucuz bir seçenek değil

Firmanın üst seviye modeli olarak bisikletin iki versiyonu da 2 bin dolara satılıyor. Normal versiyona siyah, kadınlar için de uygun olan “Step-Thru” versiyona ise siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk sunan firma, yeni modelleriyle alanda devrim yapmıyor ancak kendi kitlesini memnun ediyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da başka bir dikkat çeken en yeni elektrikli bisikletlerden