reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet pazarının iddialı yeni üyesi: RadRunner 2

Elektrikli bisiklet pazarına bir dikkat çeken model daha eklendi. Bu sefer karşımızda RadRunner 2 modeli yer alıyor. İşte detaylar;

Elektrikli bisiklet modellerinin popülerliği özellikle yurt dışında gittikçe artırıyor. Şehir içinde ulaşımı değiştirmeye başlayan bu ürünlerin en yenisi olan Rad Power Bikes RadRunner 2, isminden de anlaşılabileceği RadRunner modelinin devamı niteliğinde.

Şık bir tasarıma sahip olan model ve kalın lastikleriyle bazı zorlu arazilerin altından da kalkabilecek potansiyeli bulunan RadRunner 2, ön süspansiyon sistemi ve kalın yanaklı lastiklerin etkisiyle kağıt üzerinde konforlu bir yolculuk vadediyor.

Arkasındaki çok rahat görünen sele kısmıyla bir kişinin çok rahat şekilde taşınabileceği elektrikli bisiklet, her türlü konuda bilgi veren bir LCD ekrana sahip. 672 Wh pil paketiyle kullanıma da bağlı olarak 72 km kadar menzil sunan bisiklet, 32 km/s hıza çıkabiliyor. Disk frenler ile donatılan bisikletin pili değiştirilebilir şekilde tasarlanmış

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rad Power Bikes RadRunner 2 elektrikli bisiklet uygun fiyatlı satılabilir

Modelin açıklanan yurt dışı satış fiyatı 1.499 dolar seviyesinde yer alıyor. Genel olarak bakıldığı zaman fiyatı fena bulunmayan ürün, yapısı gereği istenirse yük taşımak için de rahatlıkla kullanılabiliyor. Bisiklet için farklı renk seçeneklerinin sunulduğunu da son olarak belirtelim.

İlginizi Çekebilir

Bu da 200 km menzili olan başka bir elektrikli model