reklamı kapat

POPÜLER

Volta VB1
Volta VB1 elektrikli bisiklet
Volta VB1

80 km menzil vadeden Volta VB1 katlanabilir elektrikli bisiklet için yeni indirim fırsatı [Ekim 2023]

Volta VB1 elektrikli bisiklet için yeni bir indirim kampanyasından söz etmek istiyoruz. Fiyat/performans odaklı bir elektrikli bisiklet modeli olan VB1, katlanabilir bir tasarıma sahip. Bisiklet saatte 25 kilometre hıza ulaşabiliyor.

Kullanıcılar Volta VB1 elektrikli bisikletteki pili yüzde 100 şarj ettiğinde 80 kilometreye varan bir menzil deneyimi elde edebiliyor. Bu menzil değeri yapılan hıza ve yol koşullarına göre değişiklik gösteriyor. Elektrikli bisikletteki lityum iyon pil 5 saatte şarj oluyor.  22,5 kilogram ağırlığındaki bisiklet 150 kilogram taşıma kapasitesine sahip. 250 watt gücünde bir motorun tercih edildiği Volta VB1, şehir içi kullanımına hitap ediyor. Mekanik disk sisteminin kullanıldığı bisikletin tek renk seçeneği yer alıyor. Siyah renkli bir gövdeyle gelen elektrikli bisiklette 20 inçlik jant mevcut. Piyasadaki diğer bisiklet modellerine kıyasla daha çevik olan model dar ve engebeli arazilerde de konforlu sürüş imkanı sağlıyor. 6 vites sistemiyle gelen bisikletin ön tarafında LED far, arka tarafında stop lamba yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volta VB1 elektrikli bisiklet taksitle satılıyor mu?

Gümüşova Organize Sanayi Bölgesi‘nde yer alan fabrikada üreten Volta’nın elektrikli bisikletinin fiyatı 20.345 TL‘den 19.390 TL‘ye gerilemiş durumda. Elektrikli bisiklet kredi kartlarıyla ayda 1.815 TL ödeyerek de satın alınabiliyor.

Volta

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER