reklamı kapat

POPÜLER

Young Avengers

Marvel’ın gelecek planları arasında Young Avengers olabilir

Marvel stüdyolarının Avengers Endgame ardından hangi karakterleri beyaz perdeye taşıyacağı fazlasıyla merak ediliyor. Stüdyonun gelecek planları içinde Young Avengers ekibinin yer aldığı iddia ediliyor.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame ile birlikte Marvel’ın ilk on yıllık süreci son bulacak. Eski kahramanlardan bazılarına elveda diyeceğiz. Bu vedalardan bazılarına ölüm, bazılarına emekliliğin vesile olacağını düşünüyoruz. Peki giden kahramanların yerine kimler gelecek? Yakın gelecekte Spider-Man Far From Home, The Eternals, Black Panther 2, Doctor Strange 2 ve Black Widow solo filmi geliyor. Fakat tanışacağımız yeni kahramanlar da olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

We Got This Covered sitesinin haberine göre Marvel’ın planları arasında Young Avengers ekibi de yer alıyor. Projenin New Avengers ismiyle geliştirildiği iddia ediliyor. Senaryosunun çoktan yazılmaya başlandığı söylenen bu ekipte Hawkeye (Kate Bishop versiyonu), Hulkling, Iron Lad, Patriot, Wiccan, Stature ve Vision bulunacak deniyor. Fakat Vision, Avengers ekibinden gördüğümüzden farklı bir karakter olacak gibi duruyor. Yeni bir Vision yaratılması söz konusu olabilir. Bu ekipte çoktan kimin canlandıracağını bildiğimiz bir oyuncu bulunuyor. O da Stature. Daha doğrusu Ant-Man’in kızı Cassie Lang. Avengers Endgame filminde bu karaktere Emma Fuhrmann hayat verecek. Emma Fuhrmann’ı gelecekte yeni Marvel filmlerinde görme ihtimalimiz oldukça yüksek.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı