reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mate 20 Pro’nun yüz tanımayla sunduğu güvenlik çözümleri

Gelişmiş güvenlik önlemleriyle donatılan Huawei Mate 20 Pro, 3D Derinlik Algılama Kamerası sayesinde yüz tanıma ile ekranı etkileyici bir hızla açıyor.

Huawei Mate 20 Pro, akıllı telefonların sunduğu güvenlik seviyesinde çıtayı yukarı çekiyor. Elimizden düşürmediğimiz cihazların kişisel verilerimizi koruyabilmek için yüksek donanımlı bir güvenlik sistemiyle gelmesi büyük önem taşıyor. Mate 20 Pro da 3D Derinlik Algılama Kamerası sayesinde, cihazın güvenliğini artırıyor. Yüz tanıma sisteminin yeteneklerini geliştiren Mate 20 Pro’nun 3D derinlik algılayabilen kamerası 30.000’den fazla noktayı yansıtabiliyor. Huawei Mate 20 Pro, kullanıcıyı kolayca tanıyor ve yarım saniyede telefonun kilidini açabiliyor. Böylelikle tek bir bakışınızla verilere erişebilmenizi sağlarken aynı zamanda güvenliği de elden bırakmamış oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kilitli uygulamalar

3D yüzle kilit açma özelliği sadece ana ekran için de geçerli değil. Yüz Kimliği aynı zamanda kilitli uygulamaları açmak veya kişisel verilerinize ait özel bir ekrana güvenli giriş sağlamak için de kullanılabiliyor. Yüz tanıma verilerini girdikten sonra Uygulama Kilidi Erişimi özelliğini açablirsiniz. Daha sonra kilitlemek istediğiniz uygulamları Ayarlar > Güvenlik ve Gizlilik > Uygulama Kilidi adımlarını takip ederek seçebilirsiniz. Bu seçimi yaptıktan sonra seçili uygulamaları yüz tanıma olmadan açmak mümkün olmuyor. Böylece telefonunuzdaki veriler herhangi bir dış müdahaleden de korunmuş oluyor.

Gelişmiş özelliklerle kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sunan Huawei Mate 20 Pro, aynı zamanda etkileyici güvenlik özellikleriyle de kullanıcıların verilerini korumasını kolaylaştırıyor.