reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon 4. bölüm

Game of Thrones 8. sezon 4. bölüm fotoğrafları [Galeri]

Game of Thrones 8. sezon 4. bölüm için yeni fotoğraflar yayınlandı. Şimdi savaşın insanlarla olan kısmına geçiş yapıyoruz.

Ak Gezenler ile savaşı tamamlayıp “uzun geceye” nokta koyulduktan sonra şimdi Game of Thrones 8. sezon 4. bölüm ile beraber tekrar Demir Taht’ı ele geçirme savaşına dönüyoruz. Savaşta üçüncü bir taraf olmadığı için Kuzey’de tüm dikkatler de Cersei Lannister’ı devirmeye odaklanıyor. Ancak işler bir parça değişti. Buradaki yazımızda orduların durumunu kaleme aldığımızda Daenerys’in çok fazla adam kaybetmiş olması gerektiğinden bahsetmiştik. Yayınlanan fotoğraflarda Lekesizler’in bir kısmı görünürken ne yazık ki kahramanımızın kaç askeri olduğunu hesap etmek çok mümkün olmuyor. Ancak önemli kahramanlarımızın hepsi sapasağlam ayakta.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ölülere yakım töreni

Dizinin kalan bölümleri de en az 3. bölüm kadar uzun bir macera sunmaya hazırlanıyor. Dördüncü bölüm 78 dakika uzunluğunda olacak. Belli ki ekibimiz Kışyarı’nı toparlayacak ve verdikleri kayıplar sonrası o savaşçılar için bir çeşit cenaze düzenleyecek. Savaş stratejisinin de yeniden oturtulacağı bölümde, Daenerys ve Jon’un yarım kalan “varislik” tartışmasının yeniden görüşülmesini bekliyoruz. Bunun dışında en dikkat çekici noktalardan biri Daenerys’in gemilerinin fotoğrafı. Dördüncü bölümde Kral Toprakları’na yelken açılacak gibi görünüyor. Ancak bu muhtemelen bölümün sonunda gerçekleşecektir.

Fotoğraflarda göremedik ancak bu bölüm Bronn’un Jaime ve Tyrion’ı öldürmek üzere ortaya çıkacağına inanıyoruz. Paralı askerin ne çeşit bir yol izleyeceği hayli merak edilirken, gerçekten de Lannister erkeklerini öldürmeyi başarabilecek mi göreceğiz.

8. sezon 4. bölüm 5 Mayıs’ı 6 Mayıs’a bağlayan gece Türkiye saati ile 04:00‘da Amerika ile aynı anda yayınlanıyor. Yayın hakları Digiturk’te olan dizinin yeni bölümlerine beIN Sci-Fi kanalında yer veriliyor. Bölümün tekrarı ise 6 Mayıs Pazartesi akşamı 23:00’da izleyicilerle buluşuyor.

İlginizi çekebilir

Dizinin 8. sezon 4. bölüm tanıtımı