reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 9

Hızlı ve Öfkeli 9’da John Cena müjdesi [Video]

Hızlı ve Öfkeli cephesi son zamanlarda enteresan gelişmelerle bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Son olarak Vin Diesel serinin dokuzuncu filmi için John Cena müjdesini verdi.

Aslına bakarsanız Hızlı ve Öfkeli cephesi uzun zamandır oldukça sessizdi. Asıl odak son zamanlarda serinin yan hikayekerinden ilki olan Hobbs & Shaw oluvermişti. Fakat sessizlik uzun sürmeyecek gibi görünüyor. Önce That Hashtag Show‘un dikkat çekici haberi Hobbs & Shaw filminde bizleri şaşırtacak bir gelişme yaşanacağını müjdeledi. John Wick serisiyle gönüllerde taht kuran Keanu Reeves‘in bu dünyaya katılacağı iddia edildi. Bu gelişme bizleri çok heyecanlandırsa da, henüz resmen onaylanmadı.

 

View this post on Instagram

 

Thank you Pablo.

A post shared by Vin Diesel (@vindiesel) on

Şimdi Hızlı ve Öfkeli’nin en sevilen yıldızlarından Vin Diesel heyecan uyandıran bir gelişmeyle karşımıza çıkıyor. Sevilen oyuncu kendi Instagram hesabı üzerinden paylaştığı videoyla John Cena‘nın Hızlı ve Öfkeli’nin dokuzuncu filminin oyuncu kadrosuna dahil olduğunu açıkladı. Henüz John Cena’nın seride hangi karakteri canlandıracağını bilmiyoruz. Fakat Dwayne Johnson’ın kendi serisine geçiş yapmasıyla birlikte oluşan boşluğun John Cena ile doldurulmaya çalışıldığını tahmin ediyoruz. Her ne olursa olsun bu gelişme serinin hayranlarının fazlasıyla heyecanlandıracak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Justin Lin’in üstlendiği Hızlı ve Öfkeli 9 filmi 22 Mayıs 2020‘de karşımıza çıkacak. Ondan önce Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın rol aldığı Hobbs & Shaw filmini seyredeceğiz.

İlginizi çekebilir

Hobbs & Shaw fragmanı