reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi katlanabilir telefon Xiaomi Mi Mix 4 Pro Max

İlk Xiaomi katlanabilir telefon için ortaya atılan ilginç isim detayı

2021’de biliyorsunuz birden fazla Xiaomi katlanabilir telefon geliyor. Firmanın ilk modeli için eğer doğruysa isim de seçilmiş durumda.

Ekran teknolojileri konusunda pazarın önemli ve sağlam kaynaklarından Ross Young, hatırlarsınız geçtiğimiz aylarda panel üreticileri üzerinden aldığı verilere dayanarak 2021’de birçok katlanabilir telefon tanıtılacağını açıkladı. Buna tekrardan bakarsak 2021’in ikinci yarısında Samsung‘dan en az üç tane katlanabilir geliyor. Aynı dönemde OPPO, Vivo ve Xiaomi‘den ise dört farklı katlanabilir telefonun geleceği biliniyor. Ross Young şimdi bir açıklama daha yaptı ve Xiaomi’nin ilk katlanabilir telefonu için Xiaomi Mi Mix 4 Pro Max adını duyduklarını aktardı. Bu isim biraz garip görünüyor ancak yine de ihtimal dahilinde yer alıyor. Xiaomi’nin yüksek ihtimalle yukarıda gördüğünüz ilk katlanabilir modeli Samsung Galaxy Z Fold 2 gibi görünüyor ve kısa süre önce resmi TENAA kayıtlarına da girdi. Bu telefonun çıkışa yaklaştığı anlamına geliyor ve bu da büyük merak uyandırıyor. Xiaomi imzalı ilk katlanabilir telefonun rakiplerden ucuz, ancak daha önce de söylediğimiz gibi kesinlikle 1.000 dolar altında olması beklenmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi imzalı ilk katlanabilir telefon modeli ses getirecek

Bu arada OPPO, Vivo ve Google imzalı katlanabilir telefonların 2021’in ikinci yarısında geleceği aktarılıyor. 2021’de özellikle Samsung başta olmak üzere büyük bir katlanabilir telefon patlaması olacak. Apple ise sürece son bilgilere göre en erken 2023 yılında girecek.

İlginizi Çekebilir

OPPO’nun Türkiye’de de satılan ilk akıllı saati