reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi katlanabilir telefon Xiaomi Mi Mix 4 Pro Max

Xiaomi katlanabilir telefon çok yakında bulunuyor gibi görünüyor

2021’de birden fazla Xiaomi katlanabilir telefon geliyor. Firmanın ilk modeli ise çok yakında lanse edilecek gibi görünüyor.

Ekran teknolojileri konusunda pazarın önemli ve sağlam kaynaklarından Ross Young, hatırlarsınız geçtiğimiz aylarda panel üreticileri üzerinden aldığı verilere dayanarak 2021’de birçok katlanabilir telefon tanıtılacağını açıkladı. Burada 2021’in ikinci yarısında Samsung‘dan en az üç tane katlanabilir geliyor denildi. Aynı dönemde OPPO, Vivo ve Xiaomi‘den ise dört farklı katlanabilir telefonun geleceği aktarıldı. Bunun üstüne firmanın yukarıda gördüğünüz, Samsung Galaxy Z Fold 2 gibi görünen devasa katlanabilir telefonu bir metroda canlı canlı görüntülenmişti. İşte bu model çok yakında satışa çıkabilir. Çünkü firma kısa süre önce ilk katlanabiliri için Çin merkezli olarak resmi TENAA kaydı gerçekleştirdi. Bu telefonun çıkışa yaklaştığı anlamına geliyor ve bu da büyük merak uyandırıyor. Xiaomi imzalı ilk katlanabilir telefonun rakiplerden ucuz, ancak genel olarak kesinlikle 1.000 dolar altında olması beklenmiyor. Bu telefonlar halen özellikle ekran maliyeti üzerinden ucuz satılamıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi imzalı ilk katlanabilir telefon modeli çok ses getirecek

Bu arada OPPO, Vivo ve Google imzalı katlanabilir telefonların 2021’in ikinci yarısında geleceği aktarılıyor. 2021’de özellikle Samsung başta olmak üzere büyük bir katlanabilir telefon patlaması olacak. Apple ise sürece 2022’de girecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi Çekebilir

OPPO’nun Türkiye’de de satılan ilk akıllı saati