reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi katlanabilir telefon

Xiaomi katlanabilir telefonlar bu tasarımlardan birisine sahip olabilir

2021’de birden fazla Xiaomi katlanabilir telefon geliyor. Firmanın ilk model ya da modelleri ise sayfadaki tasarımlardan birisi olabilir.

Ekran teknolojileri konusunda pazarın önemli ve sağlam kaynaklarından Ross Young, hatırlarsınız geçtiğimiz ay panel üreticileri üzerinden aldığı verilere dayanarak 2021’de birçok katlanabilir telefon tanıtılacağını açıkladı. Burada 2021’in ikinci yarısında Samsung‘dan en az üç tane katlanabilir geliyor denildi. Aynı dönemde OPPO, Vivo ve Xiaomi‘den ise dört farklı katlanabilir telefonun geleceği aktarıldı. Aynı zamanda internet devi Google‘dan da bir katlanabilir telefonun geleceği dikkat çeken detaylar arasında yer aldı. İşte bu markalardan Xiaomi, katlanabilir taraftaki başlangıcı 2021’in ilk çeyreğinde yapacak. Firmanın diğer iki katlanabilir telefon modelini ise 2021’in ikinci yarısına bıraktığı gelen bilgiler arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Daha önce duyduğumuz kadarıyla bunlardan bir tanesinin Huawei Mate Xs, birisinin Galaxy Z Fold, bir diğerinin ise Galax Z Flip gibi olduğu söyleniyor. LetsGoDigital tarafından bulunan Xiaomi patentleri ise firmanın ilk model ya da modellerini tasarımsal açıdan daha iyi şekilde karşımıza çıkarıyor. Burada iki farklı dikey katlanan model ile dört farklı yana açılır yapıda telefon bizleri karşılıyor. Firmanın başlangıcı hangi formda yapacağı ise henüz bilinmiyor. Ancak Galaxy Z Flip benzeri bir model olasılık öncelikli olabilir.

Xiaomi imzalı ilk katlanabilir telefon modelleri çok merak ediliyor

OPPO, Vivo ve Google imzalı katlanabilir telefonların ise yine 2021’in ikinci yarısında geleceği aktarılıyor. 2021’de özellikle Samsung başta olmak üzere büyük bir katlanabilir telefon patlaması olacak. Apple ise sürece 2022’de girecek.

İlginizi Çekebilir

OPPO’nun Türkiye’de de satılan ilk akıllı saati