reklamı kapat

POPÜLER

Caviar, bu sefer Apple Vision Pro ve Tesla Cybertruck ilhamlı telefonlar hazırladı LOG Görsel
Apple Vision Pro Caviar

Caviar, bu sefer Apple Vision Pro ve Tesla Cybertruck ilhamlı telefonlar hazırladı

Hazırladığı ilginç çalışmalar ile sık sık ses getiren Caviar, bu sefer Apple Vision Pro ve Tesla Cybertruck ilhamlı telefonlar hazırladı.

Caviar, Apple Vision Pro’dan ilham alan iPhone 15 Pro ve 15 Pro Max yanında Tesla Cybertruck’tan ilham alan özel Samsung Galaxy S23 ve Galaxy S24 Ultra modellerini görücüye çıkardı. Tam 8 bin dolardan daha pahalıya satılan bu telefonlar, genel olarak beğenilmedi ancak yine de dikkat çekmeyi bildi. Caviar bundan önce ise direkt olarak şu an sadece ABD’de satılan Apple Vision Pro karma gerçeklik başlığı için özel bir sürüm tanıtmıştı. Bilgisayar ortamında hayal edilerek başlığın kendisinden önce görücüye çıkarılan ve buradaki özel sayfası açılan sürüm, 18 ayar altın, siyah titanyum ve deri malzemelerin birleşiminden oluşuyor. Daha önce satışa tam 39 bin dolardan açılacağı aktarılan özel versiyonun önünde açılır yapıda bir kapak bulunuyor. Bu altın kaplama kapak, Tom Ford’un lensleri yukarıya açılan gözlüklerinden ilham alınarak konulmuş ve Vision Pro’nun dışa yansıyan ekran görüntüsünü gizliyor. Bu ekranda Apple kişilerin sanal kopyalarını alarak gözlerini simüle ediyor (Başlık takılıyken çevredekiler ile göz teması kurulması için konulmuş bir özellik), Caviar bu kapak ile kişilerin gizliliğini koruduğunu belirtiyor. Ürün için ilginç şekilde “sanal gerçeklik içerisinde Rolls-Royce deneyimi” mottosunu kullanan firma, üründen 24 adet üretileceğini ve satışın 2024’ün sonbahar döneminde başlayacağını belirtiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Caviar imzalı Apple Vision Pro tasarımları yanında bu da ilginizi çekebilir: İddialı AR gözlük Xiaomi Wireless AR Glass Discovery Edition

İLGİLİ HABERLER