reklamı kapat

POPÜLER

Steve Jobs iPhone 12 Pro

Caviar’dan “Steve Jobs” özel iPhone 12 Pro serisi

Caviar lüks konusunda bu sefer Apple denilince akla gelen ilk isim “Steve Jobs” için özel bir iPhone 12 Pro serisi hazırladı.

Caviar, iPhone 12 Pro modelleri için özel versiyonlar hazırlamayı sürdürüyor. Bunların en yenisinin merkezinde ise kurucu Steve Jobs yer alıyor. “Jobs” serisindeki 12’lerin genel gövde yapısı firmanın daha önce hazırladığı diğer versiyonlara oldukça benziyor. Yani burada üst seviye malzemeler ile kamera çıkıntısı ortadan kaldırılmış bir gövde bizleri karşılıyor. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renge sahip telefonların en önemli özelliği ise arkalarındaki Apple logosunda Steve Jobs‘un meşhur siyah kazağından gelme bir parça taşıyor olmaları. Aynı zamanda arkasında Jobs’un imzasını ve meşhur “Think Different” sözünü de taşıyan “Jobs” 12 Pro ve 12 Pro Max versiyonları elbette ucuz değil. Modeller tam 6 bin dolardan başlıyor, en üstte 10 bin dolara kadar çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 Pro serisi için Caviar daha önce daha da garip bir model hazırlamıştı

Stealth serisi altında hazırlanan modellerin ön kamerası iptal edilmişti. Ancak firma buna rağmen modellerde Face ID’nin TrueDepth üzerinden çalıştığını aktarmıştı. İki farklı versiyonu olan bu kamerasız 12 Pro modelleri, eksiklerine rağmen ucuz değil. Modeller tam 4.990 dolardan başlıyor. Altı gövdeli sürüm ise tam 5.520 dolar seviyesinde. Yüksek güvenlik isteyen aşırı zengin kişilere hitap eden telefonlar, gerçekten çok şaşırtıyor.

Modellerin resmi tanıtım videoları: