reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Battlegrounds

PUBG: Battlegrounds 28.2 güncellemesiyle gelen yenilikler açıklandı

 - Güncelleme: 14 Mart 2024 14:06

PUBG: Battlegrounds 7. yıl dönümünü kutluyor. 23 Mart‘ta 7. yılını kutlamaya hazırlanan oyun, 3,25 milyon eşzamanlı oyuncuyla Steam’de şimdiye kadarki en yüksek eşzamanlı oyuncu sayısına ulaşmayı başaran oyun olma özelliğini de taşıyor.

Erangel’deki School ve kafeteryalar 7. yıl temalı parti mekanlarına dönüştürülürken kafe otomatlarından yıl dönümü temalarıyla dekore edilmiş Enerji İçecekleri kazanma şansı ise yüzde 7. tüm haritaların başlangıç adalarına fırlatılabilir pastalar ve sürpriz hediye paketleri serpiştirilmiş durumda. Ayrıca haritalardaki reklam panoları, dekorasyonlar, yardım yaketleri ve başlangıç uçağı pankartları da 7. yıl dönümü temasıyla süslendi. Oyuncular bugünden itibaren 8 Nisan‘a kadar etkinlik sayfasını ziyaret edip etkinliğe katıl düğmesine basarak 7. Yıl Dönümü Paketi’ne sahip oluyor. Görevleri tamamlayanlar, ödül olarak 7. yıl dönümü kostüm eşyaları, G-Coin ve kaçak mal kuponları kazanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG: Battlegrounds çeşitli ödüller de dağıtıyor

27 Mart’a kadar sürecek olan 7. yıl dönümü ekran görüntüsü etkinliği, oyuncuları Erangel’deki 7. yıl dönümü dekorasyonlarının yanında ekran görüntüleri almaya ve bunları topluluk kanallarına göndermeye çağırıyor.  Ödüller arasında PUBG: Battlegrounds Razer Gaming Seti, Samsung 990 Pro 1 TB ve PUBG‘nin 7. yıl dönümüne özel tasarlanmış bir klavye tuş takımı yer alıyor. Oyuncular artık yıl ortasında piyasaya sürülmesi hedeflenen HMS dengelemesini Arcade ve Özel Maçlarda test edebiliyor ve bir anket aracılığıyla geri bildirimde bulunabiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın