reklamı kapat

POPÜLER

DJI Mini 3 Pro

34 dakika havada kalabilen DJI Mini 3 Pro için yeni fiyat avantajı [Mart 2024]

DJI RC ekranlı kumandayla gelen DJI Mini 3 Pro için yeni bir indirim fırsatı var. Katlanabilir bir tasarıma sahip olan drone kompakt tasarımı, uzun pil ömrü ve sunduğu özelliklerle öne çıkıyor.

DJI’ın yeni drone modellerinde olduğu gibi katlanabilir bir tasarıma sahip olan DJI Mini 3 Pro standart pille 34 dakika uçuş gerçekleştirebiliyor. Plus pil tercih edildiğinde drone 47 dakika boyunca havada kalabiliyor. 24 mm odak uzaklığa ve 1/1.3 inç sensöre sahip olan drone, 48 megapiksel çözünürlüğünde fotoğraflar çekebiliyor. Saniyede 60 kare 4K video kaydı yeteneğine de sahip olan drone Full HD çözünürlükte saniyede 120 kare çekimler gerçekleştirebiliyor. Mini 3 Pro, 2 kat dijital yakınlaştırmaya da imkan tanıyor. Üç yönlü algılama sistemini bünyesinde barındıran drone bu sayede oluşabilecek kazalardan kaçınabiliyor. Çift yerel ISO özelliğinin yer aldığı drone HDR çekimlerinin doğrudan çıkışını da destekliyor. FocusTrack , MasterShots ve Timelapse gibi özellikler de kullanıcılara sunuluyor. Mevcut pakette standart kumanda yer alırken haberde bahsettiğimiz kutu içeriğinden DJI RC ekranlı kumanda da yer alıyor. Kullanıcılar bu kumanda sayesinde akıllı telefonlara ihtiyaç duymadan drone’larını uçurabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI Mini 3 Pro drone’un kampanyalı fiyatı ne kadar?

Drone’un fiyatı yapılan bir indirimle şu anda daha uygun fiyata temin edilebiliyor. Cihazın indirimli fiyatı ise 27.999 TL. Drone’un Fly More Kit paketi de yer alıyor. Bu paketin içinden çıkan dahili ekranlı uzaktan kumanda sayesinde akıllı telefonlara ihtiyaç duymadan direkt olarak ekran üzerinden görüntülere ulaşılabiliyor. Fly More Kit içeriğinden ayrıca ekstra piller, pervaneler ve bir adet taşıma çantası da çıkıyor.

DJI

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın