reklamı kapat

POPÜLER

DJI Mini 3 Pro

34 dakika uçabilen 48 MP kameralı DJI Mini 3 Pro için yeni indirim fırsatı [Eylül 2023]

Geçtiğimiz yıl satışa çıkan DJI Mini 3 Pro için yeni bir kampanya yapıldı. Katlanabilir tasarıma sahip olan drone sunduğu uzun menzil değeriyle dikkat çekiyor.

DJI Mini 3 Pro ile birlikte gelen standart pil drone’un 34 dakika boyunca havada kalabilmesine imkan tanıyor. Drone’da daha üst kapasiteli pil tercih edildiğinde 47 dakikalık uçuş gerçekleşebiliyor. 24 mm odak uzaklığa ve 1/1.3 inç sensöre sahip olan drone, 48 megapiksel çözünürlüğünde fotoğraflar çekebiliyor. Saniyede 60 kare 4K video kaydı yeteneğine de sahip olan drone Full HD çözünürlükte saniyede 120 kare çekimler gerçekleştirebiliyor. Mini 3 Pro, 2 kat dijital yakınlaştırmaya da imkan tanıyor. Üç yönlü algılama sistemini bünyesinde barındıran drone bu sayede oluşabilecek kazalardan kaçınabiliyor. Çift yerel ISO özelliğinin yer aldığı drone HDR çekimlerinin doğrudan çıkışını da destekliyor. FocusTrack , MasterShots ve Timelapse gibi özellikler de kullanıcılara sunuluyor.

DJI Mini 3 Pro modelinin fiyatı ne kadar?

Drone’un Fly More kit paketli versiyonu da bulunuyor. Bu pakette drone haricinde dahili ekranlı uzaktan kumanda da bulunuyor. Bu kumanda sayesinde akıllı telefolara ihtiyaç duyulmuyor. Drone’daki görüntüler direkt olarak ekran üzerinden görülebiliyor. Fly More Kit içeriğinden ayrıca ekstra piller, pervaneler ve bir adet taşıma çantası da çıkıyor. Çeşitli satış kanallarında daha yüksek fiyata satılan drone’un standart kumandayla gelen versiyonunun fiyatı ise 29.999 TL.

DJI

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın