reklamı kapat

POPÜLER

ONVO 42OV6000F

Bütçe dostu ONVO 42OV6000F TV için A101 kampanyası [7 Eylül 2023]

ONVO 42OV6000F televizyon için A101 kampanyası duyuruldu. 7 Eylül‘de A101’de satışa sunulacak televizyon ufak ekranı ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Full HD çözünürlüklü televizyon Android desteğiyle geliyor.

Kullanıcılar bu destek sayesinde televizyona uygulamalar veya oyunlar yükleyebiliyor. Netflix, YouTube ve Amazon Prime Video gibi video servisleri televizyonda kullanılabiliyor. Wi-Fi bağlantısına da sahip olan ONVO 42OV6000F bu sayede kablosuz internet deneyimi vadediyor.  Bazı modellerde sihirli kumanda yer alırken bu modelde sihirli kumanda bulunmuyor. Sihirli kumanda tek tuşa dokunarak televizyonu daha kolay kontrol etmeye imkan tanıyor. Dört çekirdekli bir işlemciyi bünyesinde barındıran televizyonda Bluetooth desteği de var. Bu sayede kullanıcılar televizyona klavye veya fare de bağlayabiliyor. Web kamera deneyimine de imkan tanıyan televizyonda web kamera satın alındığında görüntülü görüşmeler de gerçekleştirilebiliyor. 2 yıl garanti süresi sunan televizyonda kullanıcılar televizyonu akıllı telefonlarıyla da kontrol edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ONVO 42OV6000F televizyonun kampanyalı fiyatı ne kadar?

Ekran yansıtma özelliği sayesinde telefon ve tabletteki görüntüler anında televizyona yansıtılabiliyor. Önümüzdeki hafta A101’de satışa sunulacak televizyonun kampanyalı fiyatı ise 5.299 TL. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak satın alındığında fiyatı 5.564 TL‘ye satılıyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın