reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 55QA4263DT

Vestel destekli Toshiba 55QA4263DT QLED TV için yeni A101 fırsatı [7 Eylül 2023]

Toshiba 55QA4263DT için yeni A101 kampanyası duyuruldu. Önümüzdeki hafta A101′de satışa çıkacak televizyon Vestel‘in servis güvencesiyle geliyor.  Android işletim sistemini bünyesinde barındıran televizyon kullanıcıların uygulamalar ve oyunlar yüklemesine imkan tanıyor.

Toshiba 55QA4263DT QLED ekran teknolojisi sayesinde Quantum dot teknolojisinden yararlanıyor. Bu teknoloji parlak ve canlı bir ekran deneyimine imkan sağlıyor. YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video gibi uygulamaların yüklü olarak geldiği televizyonda Wireless Display özelliği bulunuyor. Bu sayede ekran yansıtma özelliğine de destek veren televizyonda 3 adet HDMI bağlantısı bulunuyor. Televizyonda bu bağlantı noktası haricinde Wi-Fi ve Bluetooth gibi bağlantı noktaları da mevcut. Bu sayede kablosuz klavyelerin de bağlanabildiği televizyonda Google Sesli Arama özelliği yer alıyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar televizyonu sesli olarak kontrol edebiliyor. Cihazda bununla birlikte iki adet USB bağlantı noktası da var. USB bağlantılarıyla televizyona USB bellekler de takılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 55QA4263DT çok yakında yeniden A101’de

4K Ultra çözünürlük desteğiyle gelen televizyonda yüksek çözünürlüklü videolar izlenebiliyor. Yerli üretim televizyon modelinin A101’deki fiyatı ise 15.999 TL olacak. Televizyon kredi kartlarıyla satın alındığında fiyatı 16.799 TL’ye çıkıyor. Kampanya 7 Eylül‘de geçerli olacak.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER