reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 55QA4263DT

QLED ve Android TV destekli Toshiba 55QA4263DT için yeni A101 fırsatı [Mayıs 2024]

A101, Toshiba 55QA4263DT televizyonu yeniden satışa sunuyor.  Android işletim sistemli televizyon kullanıcıların uygulamalar kullanabilmesine imkan tanıyor.

Toshiba 55QA4263DT Android işletim sistemi haricinde Quantum Dot teknolojisiyle de dikkat çekiyor.  Bu teknoloji televizyonun canlı ve parlak ekran deneyimi sunmasına katkıda bulunuyor.  Televizyonda YouTubeNetflix ve Amazon Prime Video gibi uygulamaların yüklü olarak geldiği televizyonda Wireless Display özelliği bulunuyor. Bu sayede ekran yansıtma özelliğine de destek veren televizyonda 3 adet HDMI bağlantısı bulunuyor. Televizyonda bu bağlantı noktası haricinde Wi-Fi ve Bluetooth gibi bağlantı noktaları da mevcut. Bu sayede kablosuz klavyelerin de bağlanabildiği televizyonda Google Sesli Arama özelliği yer alıyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar televizyonu sesli olarak kontrol edebiliyor. Cihazda bununla birlikte iki adet USB bağlantı noktası da var. USB bağlantılarıyla televizyona USB bellekler veya harici diskler de takılabiliyor. Kullanıcılar bu sayede cihazlarındaki içerikleri televizyonda izleyebiliyor.Televizyonda yüksek çözünürlüklü videolar 4K Ultra çözünürlük desteğiyle izlenebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 55QA4263DT televizyon fiyat/performans odaklı televizyon arayanlara göz kırpıyor

Popüler video servislerindeki içerikler 4K çözünürlüğünde izlenebiliyor. Yerli üretim televizyon modelinin A101’deki fiyatı ise 18.999 TL olacak. Vestel’in servis güvencesiyle gelen televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Kampanya önümüzdeki hafta geçerli olacak. Yeni kampanya haberlerini de duyurmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER