reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 55QA4263DT

QLED’li ve Android TV’li Toshiba 55QA4263DT için yeni A101 fırsatı [4 Ocak 2024]

Toshiba 55QA4263DT televizyon için yeni A101 kampanyası var. 4 Ocak 2024‘te satışa sunulacak olan model Android işletim sistemi yüklü geliyor.  Bu destek sayesinde televizyona uygulamalar veya oyunlar yüklenebiliyor. Samsung’un üst düzey televizyon modellerinde olduğu gibi bu modelde de Quantum Dot teknolojisi yer alıyor.

Bu özellik parlak ve canlı bir ekran deneyimine imkan sağlıyor. YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video gibi uygulamaların yüklü olarak geldiği televizyonda Wireless Display özelliği bulunuyor. Bu sayede ekran yansıtma özelliğine de destek veren televizyonda 3 adet HDMI bağlantısı bulunuyor. Televizyonda bu bağlantı noktası haricinde Wi-Fi ve Bluetooth gibi bağlantı noktaları da mevcut. Bu sayede kablosuz klavyelerin de bağlanabildiği televizyonda Google Sesli Arama özelliği yer alıyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar televizyonu sesli olarak kontrol edebiliyor. Cihazda bununla birlikte iki adet USB bağlantı noktası da var. USB bağlantılarıyla televizyona USB bellekler veya harici diskler de takılabiliyor. Kullanıcılar bu sayede cihazlarındaki içerikleri televizyonda izleyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 55QA4263DT televizyon yakında yeniden A101’de

Televizyonda yüksek çözünürlüklü videolar 4K Ultra çözünürlük desteğiyle izlenebiliyor. Yerli üretim televizyon modelinin A101’deki fiyatı ise 16.999 TL olacak. Televizyon kredi kartlarıyla satın alındığında fiyatı 17.849 TL’ye çıkıyor. Kampanya önümüzdeki hafta  geçerli olacak. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmayı sürdüreceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER