reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 55QA4263DT

Toshiba 55QA4263DT QLED 4K TV için A101 kampanyası duyuruldu [11 Nisan 2024]

Toshiba 55QA4263DT televizyon için yeni A101 kampanyası duyuruldu. Önümüzdeki hafta A101’de satışa sunulacağı duyurulan televizyonda Android işletim sistemi bulunuyor. Akıllı telefonlarda ve tabletlerde olduğu gibi televizyona uygulamalar yüklenebiliyor.

Quantum Dot teknolojisinin kullanıldığı Toshiba 55QA4263DT parlak ve canlı ekran deneyimine olanak sağlıyor. Televizyonda YouTubeNetflix ve Amazon Prime Video gibi uygulamaların yüklü olarak geldiği televizyonda Wireless Display özelliği bulunuyor. Bu sayede ekran yansıtma özelliğine de destek veren televizyonda 3 adet HDMI bağlantısı bulunuyor. Televizyonda bu bağlantı noktası haricinde Wi-Fi ve Bluetooth gibi bağlantı noktaları da mevcut. Bu sayede kablosuz klavyelerin de bağlanabildiği televizyonda Google Sesli Arama özelliği yer alıyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar televizyonu sesli olarak kontrol edebiliyor. Cihazda bununla birlikte iki adet USB bağlantı noktası da var. USB bağlantılarıyla televizyona USB bellekler veya harici diskler de takılabiliyor. Kullanıcılar bu sayede cihazlarındaki içerikleri televizyonda izleyebiliyor.Televizyonda yüksek çözünürlüklü videolar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 55QA4263DT QLED ekran teknolojisiyle de öne çıkıyor

4K Ultra çözünürlük desteğiyle izlenebiliyor. Popüler video servislerindeki içerikler 4K çözünürlüğünde izlenebiliyor. Yerli üretim televizyon modelinin A101’deki fiyatı ise 17.999 TL olacak. Vestel’in servis güvencesiyle gelen televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Kampanya önümüzdeki hafta geçerli olacak. Yeni kampanya haberlerini de duyurmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın